Lennot kohteesta Langenrohr

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Langenrohr

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 128 € ja yhdensuuntaisille lennoille 61 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Langenrohr – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
VIE
Menopaluumatkan hinta
93 €
Perillä Turussa

Lennot Langenrohr – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Langenrohr – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Langenrohr lähellä

MOOONS

MOOONS

4 out of 5
Wiedner Gürtel 16, Vienna
Hinta on 127 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
127 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
MOOONS on saanut loistavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Belvedere. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
9,4/10 Exceptional! (1 979 arvostelua)
"Kaikki oli hotellissa todella hyvin, vastasi loistavasti odotuksia. Roof Top Bar olisi voinut palvella pidempään, useana iltana (oltiin 4 yötä) oli tilanne, että asiakkaat olisivat selvästi viihtyneet pidempään, osittain varmasti todella lämpimän kesäisen ilman ansiosta (myynti loppui 22.30). Respan ..."

Arvosteltu 1.8.2024

MOOONS
Austria Trend Hotel Savoyen Vienna

Austria Trend Hotel Savoyen Vienna

4 out of 5
Rennweg 16, Vienna, Vienna
Hinta on 121 € per yö ajalle 23. huhtik. viiva 24. huhtik.
121 €
sisältää verot ja maksut
23.4.–24.4.
Austria Trend Hotel Savoyen Vienna on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Belvedere. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (1 247 arvostelua)
"Personnel were very friendly, they offered upgrade and all in all service quick / efficient all around. Breakfast was more on the average side, plentiful but boring standard business hotel type. Finally while room was very spacious, had two toilets, bath tube and shower, all in all the hotel felt ..."

Arvosteltu 20.2.2025

Austria Trend Hotel Savoyen Vienna
Adina Serviced Apartments Vienna

Adina Serviced Apartments Vienna

4 out of 5
Karl-Popper-Straße 6, Vienna
Hinta on 98 € per yö ajalle 26. maalisk. viiva 27. maalisk.
98 €
sisältää verot ja maksut
26.3.–27.3.
Adina Serviced Apartments Vienna on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Belvedere. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen ja business centerin. Tässä 4 tähden huoneistohotellissa on 131 huoneistoa 9 kerroksessa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
9/10 Wonderful! (670 arvostelua)
"Excellent location. Very clean. Great hotel"

Arvosteltu 10.3.2024

Adina Serviced Apartments Vienna
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Austria Trend Hotel Europa Wien

Austria Trend Hotel Europa Wien

4 out of 5
Kaerntner Strasse 18, Entrance in Neuer Markt 3, Vienna, Vienna
Hinta on 180 € per yö ajalle 15. huhtik. viiva 16. huhtik.
180 €
sisältää verot ja maksut
15.4.–16.4.
Austria Trend Hotel Europa Wien on saanut mahtavaa palautetta alueen ostosmahdollisuuksista. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Wienin valtionooppera. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja aamiaisen (lisämaksusta).
8,8/10 Excellent! (999 arvostelua)
Hotel with excellent location
"The hotel is in the city center, next to a busy street with fancy shops. The staff was quite nice, helpful and friendly. The hotel and room itself are old, the ac machine was so old that we didn't understand how it works. The room could have been cleaner, there was dust on the tables. Otherwise the ..."

Arvosteltu 18.11.2024

Austria Trend Hotel Europa Wien
Hotel Grand Ferdinand Vienna

Hotel Grand Ferdinand Vienna

4.5 out of 5
Schubertring 10-12, Vienna
Hinta on 203 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
203 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Hotel Grand Ferdinand Vienna on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Wienin valtionooppera. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 3 ravintolaa ja ulkouima-altaan.
8,8/10 Excellent! (1 000 arvostelua)
Great hotel in every aspect.
"Great hotel, especially the top floor breafats/reaturant venue was awesome."

Arvosteltu 9.8.2021

Hotel Grand Ferdinand Vienna
Select Hotel Prinz Eugen Wien

Select Hotel Prinz Eugen Wien

4 out of 5
Wiedner Guertel 14, 1040 Wien 4, Vienna, Vienna
Hinta on 70 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
70 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Select Hotel Prinz Eugen Wien on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Belvedere. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja aamiaisen (lisämaksusta).
8,2/10 Very Good! (1 008 arvostelua)
"Very good location. Good connections. Friendly staff."

Arvosteltu 11.3.2024

Select Hotel Prinz Eugen Wien
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Langenrohr
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.