Lennot kohteesta Emu Swamp

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Emu Swamp – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
OAG
Perillä Turussa

Lennot Emu Swamp – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Emu Swamp – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Emu Swamp lähellä

The Quarters - Todellinen maatilakokemus

The Quarters - Todellinen maatilakokemus

Emu Swamp, NSW
Tämä maatilamajoitus tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
10/10 Exceptional! (128 arvostelua)
A must needed break!
"We thoroughly enjoyed our time away at The Quarters. the quaint home was far enough away from the hustle and bustle of a city but close enough to the beautiful Orange and surrounding Towns.Our hosts, Fran and Chris were extremely responsive and prepared our accommodation wonderfully. All the "small ..."

Arvosteltu 3.1.2025

The Quarters - Todellinen maatilakokemus
Studio Farm Guest House

Studio Farm Guest House

Emu Swamp, NSW
Hinta on 100 € per yö ajalle 27. huhtik. viiva 28. huhtik.
100 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
Yövy tässä perheille sopivassa majatalossa kohteessa Emu Swamp. Nauti puutarhasta, patioista ja huoneessa olevasta kahvinkeittimestä.
9,8/10 Exceptional! (10 arvostelua)
"The property was well located for our needs, quiet rural setting with nice surroundings, spacious and comfortable with a great queen bed, roomy shower with ample water volume, and though there is no air-conditioning, it must be well insulated as it was cool with an excellent ceiling fan, even though ..."

Arvosteltu 9.2.2025

Studio Farm Guest House
Parkview Hotel Orange

Parkview Hotel Orange

3 out of 5
281 Summer St, Orange, NSW
Hinta on 71 € per yö ajalle 4. huhtik. viiva 5. huhtik.
71 €
sisältää verot ja maksut
4.4.–5.4.
Parkview Hotel Orange on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Orange Regional Gallery. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi 2 baaria ja ravintolan.
8,8/10 Excellent! (695 arvostelua)
"Very clean and tidy staff are excellent. The only downfall was our room opened up onto a balcony above the outdoor area, which was a bit noisy."

Arvosteltu 6.3.2025

Parkview Hotel Orange
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
West End Motor Lodge

West End Motor Lodge

3.5 out of 5
2-6 Dalton Street, Orange, NSW
Hinta on 91 € per yö ajalle 28. huhtik. viiva 29. huhtik.
91 €
sisältää verot ja maksut
28.4.–29.4.
West End Motor Lodge on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Orange City Library. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen omatoiminen pysäköinti, sisäuima-allas ja kuivapesulapalvelu.
8,6/10 Excellent! (997 arvostelua)
"Great spot, clean and very friendly staff."

Arvosteltu 22.3.2025

West End Motor Lodge
Hotel Canobolas

Hotel Canobolas

3 out of 5
248 Summer St, Orange, NSW
Hinta on 84 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
84 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Hotel Canobolas on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Orange City Centre Shopping Center. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8/10 Very Good! (113 arvostelua)
"Good"

Arvosteltu 7.3.2025

Hotel Canobolas
Royal Hotel Orange

Royal Hotel Orange

2.5 out of 5
232 Lords Pl, Orange, NSW
Hinta on 44 € per yö ajalle 9. huhtik. viiva 10. huhtik.
44 €
sisältää verot ja maksut
9.4.–10.4.
Royal Hotel Orange on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Orange City Centre Shopping Center. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi 2 baaria, ravintolan ja kahvilan.
7,2/10 Good! (326 arvostelua)
"."

Arvosteltu 21.3.2025

Royal Hotel Orange
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Emu Swamp
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.