Lennot kohteesta Seri Tanjung Pinang

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Seri Tanjung Pinang

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 55 € ja yhdensuuntaisille lennoille 19 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Seri Tanjung Pinang – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
PEN
Menopaluumatkan hinta
108 €
Perillä Turussa

Lennot Seri Tanjung Pinang – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Seri Tanjung Pinang – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Seri Tanjung Pinang lähellä

Ascott Gurney Penang

Ascott Gurney Penang

4 out of 5
18 Persiaran Gurney, George Town, George Town, Penang
Hinta on 108 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
108 €
per yö
13. huhtik.–14. huhtik.
Ascott Gurney Penang on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Gurney Drive (rantakatu). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja 2 ulkouima-allasta. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (164 arvostelua)
"The shower water could not be adjusted to warm/cold water, so we called the frontdesk and maintenance team helped us solved the issue in 15 mins."

Arvosteltu 19.3.2025

Ascott Gurney Penang
Jazz Hotel Penang

Jazz Hotel Penang

3.5 out of 5
No 1, Jalan Seri Tanjung Pinang 1, Tanjung Tokong, George Town, Penang
Hinta on 60 € per yö ajalle 29. maalisk. viiva 30. maalisk.
60 €
per yö
29. maalisk.–30. maalisk.
Jazz Hotel Penang on saanut loistavaa palautetta majoituspaikan yleiskunnosta. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Straits Quayn ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ulkouima-altaan ja ravintolan.
8,8/10 Excellent! (122 arvostelua)
A great hotel!
"A great hotel! Friendly and welcoming staff, excellent facilities including rooftop pool and gym. Breakfast was very varied and plenty of it! It was great location for us just 4 minutes from the beach and some decent walks along the sea. Grab cabs were frequent and regular for the trips into George ..."

Arvosteltu 11.2.2025

Jazz Hotel Penang
PARKROYAL Penang Resort

PARKROYAL Penang Resort

4.5 out of 5
Batu Ferringhi Beach, Batu Ferringhi, George Town, Penang
Hinta on 122 € per yö ajalle 9. huhtik. viiva 10. huhtik.
122 €
per yö
9. huhtik.–10. huhtik.
PARKROYAL Penang Resort on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ferringgin ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ulkouima-allasta.
8,6/10 Excellent! (1 000 arvostelua)
Perhelomalla
"Juuri remontoitu hotelli mahtavan palvelualttiuden työntekijöillä. Lämmin vesi uima-altaassa ja muutenkin viihtyisä allasalue. Aamiainen erinomainen. Lähistöllä hyviä ruokapaikkoja."

Arvosteltu 20.7.2018

PARKROYAL Penang Resort
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
The Landmark by The Only Bnb

The Landmark by The Only Bnb

4 out of 5
The Landmark, Jalan Tanjung Tokong, 100b-01-01, George Town, Pulau Pinang
Hinta on 54 € per yö ajalle 10. huhtik. viiva 11. huhtik.
54 €
per yö
10. huhtik.–11. huhtik.
The Landmark by The Only Bnb sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Gurney Drive (rantakatu). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä ulkouima-altaan ja aamiaisen (lisämaksusta). Tässä 4 tähden asuinrakennuksessa on 29 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
8,4/10 Very Good! (19 arvostelua)
とても良かった
"お部屋も広くてよかったです ベランダからの景色が最高でした スタッフの方たちも、気持ちの良い対応をしてくださいました 洗濯機、乾燥機があったのが良い エコバックも助かりました"

Arvosteltu 23.12.2024

The Landmark by The Only Bnb
Vouk Hotel Suites

Vouk Hotel Suites

4 out of 5
57-G-3 Mansion One, Jalan Sultan Ahmad Shah, Georgetown, George Town
Hinta on 39 € per yö ajalle 11. huhtik. viiva 12. huhtik.
39 €
per yö
11. huhtik.–12. huhtik.
Vouk Hotel Suites sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Gurney Drive (rantakatu). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset ostoskeskuskuljetukset.
8/10 Very Good! (470 arvostelua)
"Please note: the area around the property is safe at night. However it is a commercial area, so no tourist sights, no history, nothing to see, nothing to do, limited public transportation. You can eat out like in other parts of Penang, so no worries that you'll be forced to take all meals in the ..."

Arvosteltu 1.8.2024

Vouk Hotel Suites
The Landmark by Katana

The Landmark by Katana

3.5 out of 5
The Landmark by Katana, 7-1, 100-1-6, Jalan Tanjung Tokong, George Town, Penang
Hinta on 45 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
45 €
per yö
30. maalisk.–31. maalisk.
The Landmark by Katana sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Gurney Drive (rantakatu). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan. Tässä 3,5 tähden asuinrakennuksessa on 40 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
7,6/10 Good! (117 arvostelua)
Tästä saisi pienellä vaivalla hienon huoneiston.
"Sijainti hyvä, lähellä ravintoloita, kauppoja ja muita palveluita. Ei ole hotelli vaan huoneisto serviced apartments talossa. Huoneisto oli nuhruinen ja huonosti siivottu, kaipaisi kunnostusta. Keittiössä iso jääkaappi ja pakastin, mutta keittiövälineet olivat hyvin puutteelliset. Käsipyyhkeitä, ..."

Arvosteltu 6.3.2024

The Landmark by Katana
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Seri Tanjung Pinang
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.