Lennot kohteesta Jesmond

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Jesmond

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 204 € ja yhdensuuntaisille lennoille 108 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Jesmond – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
YKA
Perillä Turussa

Lennot Jesmond – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Jesmond – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Jesmond lähellä

Sunset Ridge on Big Bar Lake. Private, pet friendly 10 acre lakefront getaway!

Sunset Ridge on Big Bar Lake. Private, pet friendly 10 acre lakefront getaway!

Clinton, BC
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Clinton Museum. Mökissä tarjoaa 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
10/10 Exceptional! (2 arvostelua)
Wonderful winter getaway
"My teen son and his friend had a blast sledding down the hill toward the lake, and exploring all around with our dog. I took delight in my quiet days reading by the woodstove, listening to the silence (broken only by wind and the whoops of teens having fun), and watching the starry skys. Thank you ..."

Arvosteltu 24.12.2024

Sunset Ridge on Big Bar Lake. Private, pet friendly 10 acre lakefront getaway!
Meadow Lake Guest Ranch - Metsästäjän mökki

Meadow Lake Guest Ranch - Metsästäjän mökki

70 Mile House, BC
Yövy tässä loma-asunnossa kohteessa Clinton. Nauti patioista ja huoneessa olevasta takasta.
10/10 Exceptional! (2 arvostelua)
Great stay
"The host was very responsive and the place was very clean. Will stay here again!"

Arvosteltu 14.12.2022

Meadow Lake Guest Ranch - Metsästäjän mökki
Meadow Lake Guest Ranch - Jefferson Ranch-talo

Meadow Lake Guest Ranch - Jefferson Ranch-talo

70 Mile House, BC
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten pelihallin/-huoneen. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja poreammeen.
10/10 Exceptional! (3 arvostelua)
Fantastic
"As always"

Arvosteltu 26.8.2023

Meadow Lake Guest Ranch - Jefferson Ranch-talo
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Round-Up Motel

Round-Up Motel

2 out of 5
1214 Kelly Lake Road, Box 310, Clinton, BC
Hinta on 72 € per yö ajalle 31. maalisk. viiva 1. huhtik.
72 €
sisältää verot ja maksut
31.3.–1.4.
Round-Up Motel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Clinton Museum. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja kirjaston.
9/10 Wonderful! (262 arvostelua)
"Good value for price. I appreciated the amenities such as the microwave, kettle and dishes supplied."

Arvosteltu 23.3.2025

Round-Up Motel
Nomad motel

Nomad motel

2.5 out of 5
1500 Cariboo Hwy, Clinton, BC
Hinta on 83 € per yö ajalle 29. maalisk. viiva 30. maalisk.
83 €
sisältää verot ja maksut
29.3.–30.3.
Nomad motel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Clinton Museum. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9/10 Wonderful! (78 arvostelua)
"Quick and easy"

Arvosteltu 5.3.2025

Nomad motel
Cariboo Lodge

Cariboo Lodge

2.5 out of 5
1414 Cariboo Highway, Clinton, BC
Hinta on 79 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
79 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Cariboo Lodge on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Clinton Museum. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,6/10 Excellent! (300 arvostelua)
"The room was clean and very comfortable."

Arvosteltu 2.1.2025

Cariboo Lodge
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Jesmond
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.