Lennot kohteesta Torrico

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Torrico – Lentotiedot
Origin airport IATA code
QWT
Perillä Turussa

Lennot Torrico – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Torrico – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Torrico lähellä

Casa Juanin, maaseudun turistimajoitus, uima-altaalla ja kaikilla mukavuuksilla.

Casa Juanin, maaseudun turistimajoitus, uima-altaalla ja kaikilla mukavuuksilla.

Fresnedoso de Ibor, Cáceres
Tämä chalet tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi porealtaan ja pelihallin/-huoneen. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
10/10 Exceptional! (5 reviews)
Excelente propiedad. Para repetir
"Estupendo"

Reviewed on 24.9.2023

Casa Juanin, maaseudun turistimajoitus, uima-altaalla ja kaikilla mukavuuksilla.
Valdepalacios

Valdepalacios

5 out of 5
Carretera Oropesa, Puente del Arzobispo, Km. 9, Torrico, Toledo
The price is 280 € per night from 20 Mar to 21 Mar
280 €
sisältää verot ja maksut
20.3.–21.3.
Valdepalacios tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, valet-pysäköinnin ja 2 ravintolaa.
9/10 Wonderful! (18 reviews)
"Es un lugar precioso y el personal es encantador."

Reviewed on 30.6.2024

Valdepalacios
Parador De Oropesa

Parador De Oropesa

4 out of 5
Pza. Palacio, 1, Oropesa, Toledo
Parador De Oropesa sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Oropesa Castle. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
9/10 Wonderful! (146 reviews)
"kyllä oli mahtava paikka huone vielä parvekkeella ,todella hyvä.voi suositella ei paljon parane"

Reviewed on 16.3.2014

Parador De Oropesa
Save an average of 15% on thousands of hotels when you're signed in
Vincci Valdecañas Golf

Vincci Valdecañas Golf

4 out of 5
Isla de Valdecanas, Autovia A-5 Km. 163, El Gordo, Caceres
The price is 79 € per night from 31 Mar to 1 Apr
79 €
sisältää verot ja maksut
31.3.–1.4.
Vincci Valdecañas Golf tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8.8/10 Excellent! (110 reviews)
Magnífico hotel
"Magnífico hotel en un entorno maravilloso. Gran servicio y calidad."

Reviewed on 9.12.2024

Vincci Valdecañas Golf
Hostal La Bamba

Hostal La Bamba

3 out of 5
CARRETERA MADRID-LISBOA km 179, Navalmoral de la Mata, Caceres
Hostal La Bamba tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8/10 Very Good! (17 reviews)
"Habitación amplia, aceptan mascotas. Lo unico negativo, que en nuestra habitación el aire no iba del todo bien y tardo muchas horas en enfriar la habitación."

Reviewed on 23.8.2019

Hostal La Bamba
Hotel Moya

Hotel Moya

2 out of 5
Antigua Ctra Nacional V, Km 18,800, Navalmoral de la Mata, Caceres
Hotel Moya tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin.
7.8/10 Good! (20 reviews)
"Personal muy amable. Cama muy cómoda. Zona fácil de aparcamiento y en poco tiempo llegas andando al centro. Desayuno muy variado, muy bien"

Reviewed on 11.3.2020

Hotel Moya
Don't see what you're looking for?
See all available properties in Torrico
View all properties
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.