Lennot kohteesta Kattarp

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Kattarp

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 173 € ja yhdensuuntaisille lennoille 63 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Kattarp – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
AGH
Perillä Turussa

Lennot Kattarp – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Kattarp – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Kattarp lähellä

The Vault Hotel, WorldHotels Crafted

The Vault Hotel, WorldHotels Crafted

4.5 out of 5
Stortorget 20, Helsingborg
Hinta on 87 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
87 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
The Vault Hotel, WorldHotels Crafted on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lauttaterminaali. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut.
9,4/10 Exceptional! (1 381 arvostelua)
4 day business stay
"Decent bar, decent restaurant, friendly staff & room cleaned to perfection each day."

Arvosteltu 14.2.2025

The Vault Hotel, WorldHotels Crafted
Clarion Hotel Sea U

Clarion Hotel Sea U

4 out of 5
Kungsgatan 1, Helsingborg
Hinta on 103 € per yö ajalle 14. maalisk. viiva 15. maalisk.
103 €
sisältää verot ja maksut
14.3.–15.3.
Clarion Hotel Sea U on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lauttaterminaali. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja 3 ravintolaa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (1 295 arvostelua)
Great hotel, great location
"Clean, tidy hotel. Good lobby bar. A lot of interesting areas to explore & sights to see within walking distance. Shops & restaurants nearby. Right next to the train station for easy access."

Arvosteltu 9.2.2025

Clarion Hotel Sea U
V Hotel Helsingborg, BW Premier Collection

V Hotel Helsingborg, BW Premier Collection

4 out of 5
Fagelsangsgatan 1, Helsingborg
Hinta on 71 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
71 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
V Hotel Helsingborg, BW Premier Collection on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Kärnan (linna) on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ravintolan.
9/10 Wonderful! (1 017 arvostelua)
Lämmin suositus
"Hotelli on viehättävä, hienossa paikassa. Aamiainen loistava, valtavasti valinnan varaa ja kauniisti esillä. Henkilökunta on ystävällistä. Huone oli viihtyisä, melko pieni, mutta sopi hyvin yhden yön yöpymiseen. Huoneemme oli kellarissa, sitä asiaa ei huomattu varatessa vaikka se kyllä varaussivustolla ..."

Arvosteltu 6.4.2024

V Hotel Helsingborg, BW Premier Collection
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Radisson Blu Metropol Hotel, Helsingborg

Radisson Blu Metropol Hotel, Helsingborg

4 out of 5
Carl Krooks Gata 16, Helsingborg, Skane
Hinta on 74 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
74 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Radisson Blu Metropol Hotel, Helsingborg on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lauttaterminaali. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (1 265 arvostelua)
Besta boendet i Helsingborg
"Bra som alltid"

Arvosteltu 2.3.2025

Radisson Blu Metropol Hotel, Helsingborg
Home Hotel Grand, Helsingborg

Home Hotel Grand, Helsingborg

4 out of 5
Stortorget 8-12, Helsingborg
Hinta on 88 € per yö ajalle 23. maalisk. viiva 24. maalisk.
88 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Home Hotel Grand, Helsingborg on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kärnan (linna). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (1 254 arvostelua)
Klockrent centralt hotell :)
"Körde en mindre weekend om 3 nätter och blev oerhört positivt överraskad. Starkt fokus på att ge bra service ifrån personalen märktes redan från incheckningen och lämnade en stark känsla till att komma tillbaka. Hotellet ligger väldigt centralt med gångavstånd till det mesta. Vi var lite förvånade ..."

Arvosteltu 3.3.2025

Home Hotel Grand, Helsingborg
Scandic Oceanhamnen

Scandic Oceanhamnen

3 out of 5
Broderna Pihls Grand 2, Helsingborg
Hinta on 96 € per yö ajalle 27. maalisk. viiva 28. maalisk.
96 €
sisältää verot ja maksut
27.3.–28.3.
Scandic Oceanhamnen on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lauttaterminaali. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ravintolan.
8,6/10 Excellent! (1 020 arvostelua)
"Aamupala oli hyvä."

Arvosteltu 15.6.2024

Scandic Oceanhamnen
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kattarp
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.