Lennot kohteesta Hanover

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Hanover

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 182 € ja yhdensuuntaisille lennoille 96 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Hanover – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
RIC
Menopaluumatkan hinta
645 €
Perillä Turussa

Lennot Hanover – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Hanover – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Hanover lähellä

The Jefferson Hotel

The Jefferson Hotel

5 out of 5
101 West Franklin Street, Richmond, VA
Hinta on 312 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
312 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
The Jefferson Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Virginia Commonwealth University (yliopisto). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan ja 2 ravintolaa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu lemmikkivahtipalvelut.
9,8/10 Exceptional! (1 002 arvostelua)
"10"

Arvosteltu 10.4.2025

The Jefferson Hotel
Drury Plaza Hotel Richmond

Drury Plaza Hotel Richmond

3 out of 5
11049 West Broad St, Glen Allen, VA
Hinta on 129 € per yö ajalle 17. huhtik. viiva 18. huhtik.
129 €
sisältää verot ja maksut
17.4.–18.4.
Drury Plaza Hotel Richmond on saanut mahtavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta Short Pump Town Center (ostoskeskus). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut.
9,6/10 Exceptional! (2 655 arvostelua)
"Just the nicest, friendliest staff."

Arvosteltu 13.4.2025

Drury Plaza Hotel Richmond
The Commonwealth

The Commonwealth

4 out of 5
901 Bank St, Richmond, VA
Hinta on 155 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
155 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
The Commonwealth on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Broad Street. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (1 238 arvostelua)
"This hotel was a quality hotel for the price! I loved the artwork and interior design. Our room, the Mosque Suite, was a great size. Loved the amenities. Check-in and check-out was great. If you bring a car they only have $37 valet parking. We didn’t look for other options, but the valet service ..."

Arvosteltu 13.4.2025

The Commonwealth
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Omni Richmond Hotel

Omni Richmond Hotel

4 out of 5
100 S 12th St, Richmond, VA
Hinta on 163 € per yö ajalle 27. huhtik. viiva 28. huhtik.
163 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
Omni Richmond Hotel on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Broad Street. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (1 121 arvostelua)
"Great"

Arvosteltu 7.4.2025

Omni Richmond Hotel
Motel 6 Sandston, VA - Richmond, Va

Motel 6 Sandston, VA - Richmond, Va

2 out of 5
5704 Williamsburg Rd, Sandston, VA
Hinta on 62 € per yö ajalle 26. huhtik. viiva 27. huhtik.
62 €
sisältää verot ja maksut
26.4.–27.4.
Motel 6 Sandston, VA - Richmond, Va on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Virginia Aviation Museum (ilmailumuseo). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
7/10 Good! (1 002 arvostelua)
Not Bad for Short Stay
"It's an older building, but it was fine for a short stay. Lots of places for food were conveniently close by. It could definitely use an update."

Arvosteltu 1.4.2025

Motel 6 Sandston, VA - Richmond, Va
Regency Inn Richmond

Regency Inn Richmond

2 out of 5
1500 Eastridge Road, Richmond, VA
Hinta on 69 € per yö ajalle 27. huhtik. viiva 28. huhtik.
69 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
Regency Inn Richmond on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Regency Square Mall. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
6,4/10 (1 003 arvostelua)
"Free parking. Not enough tv channels."

Arvosteltu 7.4.2025

Regency Inn Richmond
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Hanover
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.