Lennot kohteesta La Pobla de Cérvoles

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta La Pobla de Cérvoles

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 95 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

La Pobla de Cérvoles – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
REU
Perillä Turussa

Lennot La Pobla de Cérvoles – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien La Pobla de Cérvoles – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen La Pobla de Cérvoles lähellä

Omaruokailu Villa Gallart 8 hengelle,<br>Plus 25 € / hlö.

Omaruokailu Villa Gallart 8 hengelle,<br>Plus 25 € / hlö.

Pobla de Cérvoles (La), Lleida
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Poblet-luostari. Mökissä tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan ja keittiön.
10/10 Exceptional! (1 arvostelu)
Vacaciones express
"Muy espaciosa, excelente ubicación, nos sentimos muy a gusto los días q ahí estuvimos"

Arvosteltu 2.9.2021

Omaruokailu Villa Gallart 8 hengelle,<br>Plus 25 € / hlö.
Parador de Lleida

Parador de Lleida

4 out of 5
Cavallers 15, Lleida, Lleida
Hinta on 87 € per yö ajalle 23. maalisk. viiva 24. maalisk.
87 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Parador de Lleida sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Jaume Moreran taidemuseo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen.
9,4/10 Exceptional! (256 arvostelua)
"Fuimos un solo dia, de camino para visitar Lerida, La zona del parador no es muy bonita, pero está cerca de todo lo que hay que visitar en Lerida.."

Arvosteltu 15.2.2025

Parador de Lleida
Hotel Centre Reus

Hotel Centre Reus

3.5 out of 5
C/ Hospital, 6-8, Reus
Hinta on 61 € per yö ajalle 23. maalisk. viiva 24. maalisk.
61 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Hotel Centre Reus sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Casa Navàs. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä kattoterassin ja aamiaisen (lisämaksusta).
8,8/10 Excellent! (383 arvostelua)
Sijainniltaan erinomainen, rauhallinen hotelli.
"Saavuimme myöhään, mutta sisään pääsystä huolehdittiin viimeisen päälle, vaikka vastaanotto oli jo suljettu."

Arvosteltu 1.5.2017

Hotel Centre Reus
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
NH Lleida Pirineos

NH Lleida Pirineos

4 out of 5
Gran Passeig de Ronda, 63, Lleida
Hinta on 63 € per yö ajalle 6. huhtik. viiva 7. huhtik.
63 €
sisältää verot ja maksut
6.4.–7.4.
NH Lleida Pirineos sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Camp d'Esports -stadion. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
8,6/10 Excellent! (289 arvostelua)
tyylikäs hotelli ja hyvä palvelu
"Löysimme ensin parkkihallin ja sitten tulimme sieltä ulos ja etsimme hotellia. Huoneessa kesti vähän aikaa tajuta että avainkortti laitetaan sivuttain telineeseen jonka jälkeen saimme sähköä. Oli hieman vaikea miettiä ratkaisua pimeähkössä huoneessa. Mutta sen jälkeen kaikki pelasi loistavasti."

Arvosteltu 21.9.2014

NH Lleida Pirineos
Hotel Termes Montbrio

Hotel Termes Montbrio

4 out of 5
Carrer Nou, 38, Carretera T310 Km 10.5, Montbrio del Camp
Hinta on 74 € per yö ajalle 18. maalisk. viiva 19. maalisk.
74 €
sisältää verot ja maksut
18.3.–19.3.
Hotel Termes Montbrio sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Museo Del Vino Els Cups. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 3 ravintolaa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
7,8/10 Good! (286 arvostelua)
buena opcion cerca de Cambrils
"buena opcion, hotel muy agrable con un personal muy atento y siempre dispuesto a ayudar."

Arvosteltu 4.3.2025

Hotel Termes Montbrio
Hotel Sansi Park

Hotel Sansi Park

3 out of 5
Avda. Alcalde Porqueres , 4, Lleida
Hinta on 68 € per yö ajalle 6. huhtik. viiva 7. huhtik.
68 €
sisältää verot ja maksut
6.4.–7.4.
Hotel Sansi Park sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Paneran taidekeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ympäri vuorokauden auki olevan business centerin ja aamiaisen (lisämaksusta).
7,6/10 Good! (90 arvostelua)
Viaje de negocios a Lleida
"El hotel está muy bien situado, cerca de bares y restaurantes para salir a cenar. Aunque tiene parking propio, pudimos aparcar en la calle (es zona azul, pero se puede pagar con la app). Se ve que el hotel ha sido reformado y el estilo de las habitaciones está renovado. Cómodo y acogedor."

Arvosteltu 10.2.2025

Hotel Sansi Park
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa La Pobla de Cérvoles
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.