Lennot lentokentältä M. R. Štefánik (BTS) alkaen 25 €

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja lentoja lentokentältä M. R. Štefánik

Halvimmat viimeisten 7 päivän aikana löydetyt hinnat kohteeseen olivat annetulla aikavälillä 25 € (yhdensuuntaiset lennot) ja (menopaluu). Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Tietoja lentokentästä M. R. Štefánik
Osoite:
Bratislava ,
Slovakia
IATA-koodi:
BTS
Pituusaste:
17,212665
Leveysaste:
48,170125
Aikavyöhyke:
Europe/Bratislava

Lentokentän osoite ja tiedot

Lähtöpaikka
M. R. Štefánik
Määränpään lenuitkttä
Lähtölenuitktän IATA-koodi
BTS
Palvelevien lentoyhtiöiden määrä
Lentoyhtiöt
Halvin lento
Varhaisin lähtevä lento
Myöhäisin lähtevä lento

Suositellut hotellit kohteen M. R. Štefánik lähellä

Marrol's Boutique Hotel

Marrol's Boutique Hotel

5 out of 5
Tobrucka 4, Bratislava
Hinta on 159 € per yö ajalle 5. toukok. viiva 6. toukok.
159 €
sisältää verot ja maksut
5.5.–6.5.
Marrol's Boutique Hotel on saanut loistavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Luonontieteellinen museo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
9,4/10 Exceptional! (1 004 arvostelua)
Tonava tour
"An elegant hotel at good location for city sightseeing with peaceful neighborhood. Very professional service and excellent breakfast."

Arvosteltu 28.4.2024

Marrol's Boutique Hotel
NH Bratislava Gate One

NH Bratislava Gate One

4 out of 5
Ambrusova 7, Bratislava
Hinta on 93 € per yö ajalle 2. toukok. viiva 3. toukok.
93 €
sisältää verot ja maksut
2.5.–3.5.
NH Bratislava Gate One sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Avion-ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (514 arvostelua)
"Very close to a large shopping center."

Arvosteltu 25.7.2024

NH Bratislava Gate One
Hotel Saffron

Hotel Saffron

4 out of 5
Radlinskeho 27, Bratislava
Hinta on 90 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
90 €
sisältää verot ja maksut
11.5.–12.5.
Hotel Saffron on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Slovakian radiotalo on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
8,6/10 Excellent! (943 arvostelua)
Suosittelen
"Hotelli oli siisti ja aamupala oli maukas ja monipuolinen. Huone oli tilava ja puhdas. Sijainti oli hyvä, vanha kaupunki noin 1 km päässä."

Arvosteltu 27.3.2025

Hotel Saffron
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Vienna House Easy by Wyndham Bratislava

Vienna House Easy by Wyndham Bratislava

3 out of 5
Galvaniho Street 28, Bratislava
Hinta on 80 € per yö ajalle 27. huhtik. viiva 28. huhtik.
80 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
Vienna House Easy by Wyndham Bratislava sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Avion-ostoskeskus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kuntokeskus. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,4/10 Very Good! (328 arvostelua)
Hotel was ok place to stay
"modern hotel, clean and service was ok too."

Arvosteltu 11.7.2015

Vienna House Easy by Wyndham Bratislava
Ikaros Hotel Bratislava

Ikaros Hotel Bratislava

3 out of 5
69 Ivanská cesta, Ikaros, Bratislava, Bratislavský kraj
Hinta on 75 € per yö ajalle 26. huhtik. viiva 27. huhtik.
75 €
sisältää verot ja maksut
26.4.–27.4.
Ikaros Hotel Bratislava sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Avion-ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja aamiaisen (lisämaksusta).
7,6/10 Good! (4 arvostelua)
"A convenient location and spotless bed. Just be aware you have to check in at the hotel next door!"

Arvosteltu 21.4.2025

Ikaros Hotel Bratislava
Hotel Avion

Hotel Avion

3 out of 5
Ivanská cesta 15/a , 81104, Bratislava, Bratislavský kraj
Hinta on 57 € per yö ajalle 26. huhtik. viiva 27. huhtik.
57 €
sisältää verot ja maksut
26.4.–27.4.
Hotel Avion sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Avion-ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
5/10 (8 arvostelua)
"Kuvittelin että huoneessa on ilmastointi mutta vain erillinen siirrettävä laite joka pitää erittäin kovaa melua. Hiukan kalliimmassa huoneistossa kaverillani sattui olemaan kiinteä ilmastoinrilaite. 7 päivän ajaksi 2 kpl kertakäyttöshampoota ei ole tarpeeksi. Tyyny oli jättimäinen ja yritin ottaa ..."

Arvosteltu 19.9.2023

Hotel Avion
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa M. R. Štefánik
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.