



Yleistä
Yleiskuvaus
Aktiviteetin sijainti
Kohtaamis-/lunastuspaikka
Tarkista saatavuus
Cable Car Sky Pass - meno-paluu (suora sisäänpääsy)
Väliaikainen tien sulkeminen Mount Faber Peakille - 12.-13. helmikuuta 2025 - Huomioithan, että pääsy Mount Faber Peakille suljetaan 12.-13. helmikuuta 2025 Arboran kunnostuksen nostotöiden vuoksi.
Kiertoajelubussit/yhdistelmäkuljettajat, jotka jättävät vieraat Harbourfront Cruise Centerin bussipysäkille (ks. kuva alla). Asiakkaat voivat sitten ottaa köysiradan Harbourfront Tower 2:sta.
Alkamisaika: 8.45
Hintatiedot
21,69 € x 1 aikuinen21,69 €
Yhteensä
Tämän sivun sisältö on saatettu tuottaa konekäännösohjelmalla
Mitä hintaan sisältyy ja mitä ei
Hyvä tietää ennen varauksen tekemistä
- Lapsen ikä: 4-vuotiaasta 12-vuotiaaseen.
- Alle 4-vuotiaat lapset pääsevät ilmaiseksi. Pidätämme oikeuden pyytää asiakirjojen esittämistä iän todentamiseksi.
- Sekä Mount Faber Line että Sentosa Line on käytettävä samana lunastuspäivänä.
- Cable Car Sky Pass koskee yhtä edestakaista matkaa Mount Faber Line- ja Sentosa Line -linjoilla, ja se on voimassa vain samana päivänä.
- Palveluntarjoaja lähettää sinulle erillisen sähköpostiviestin, jossa on varsinainen lippusi 24 tuntia ennen matkustuspäivääsi. Tämä lippu on se, jonka nähtävyys tunnistaa.
- EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske aktiviteettipalveluita. Palveluntarjoajan peruutuskäytäntöjä sovelletaan.