Nauti maista hyvästä elämästä, kun varaat oleskelun ylellisessä presidenttisviitissä Persianlahden rannikolla! Mukavuuksiin, joita rakastat varmasti, kuuluvat:
• 1 makuuhuone, 1 king-vuode
• 1 makuuhuone, 1 queen size -vuode
• Serta kerrossängyt hallissa
• Queen-vuodesohva lisävieraille
• Wi-Fi
• Perhe-allas vesiroiskeilla ja laiska joki
• Vain aikuisille tarkoitettu uima-allas, jossa on ylelliset uima-altaan kabaanit ja baari
• Yksityinen pääsy rannalle
• Jaettu ulkokylpytynnyri
• Anna stressin sulaa Salamander Spa -kylpylässä
• Kuntokeskus
Presidenttisviitimme on täydellinen seuraavalle matkalle Persianlahden rannikolle! Vierailijana nautit yksityisestä rannasta pääsystä Destinin sokerinvalkoiseen hiekkaan. Kun et ole rannalla, roiskuta perheen uima-altaassa ja kellua laiskajoen yli. Jos haluat romanttisempaa lomaa, oleskelua ylellisissä kabaaneissa vain aikuisille tarkoitetulla uima-altaalla ja siemailla uima-altaan juoman päällä.
Tilamme on 2 makuuhuonetta. Makuuhuoneessa on 1 Serta King -vuode ja toisessa makuuhuoneessa 1 Serta Queen -vuode. Löydät sarjasta Serta-kerrossänkyä ja olohuoneessa vuodesohvan, johon mahtuu lisää vieraita. Jokaisessa makuuhuoneessa on myös 43 tuuman LG Smart TV.
Valmistaudu 2 kylpyhuoneeseen. Tarjoamme sinulle kylpytakit, hiustenkuivaajan, froteepyyhkeet ja ilmaisia kylpytuotteita. Pidä vaatteesi puhtaina Maytag Stainless-Steel-etukuormaimen pesukoneen ja kuivaajan ansiosta.
Tutkittuaan sokerinvalkoisia rantoja, palaa ylelliseen, ilmastoituun asuintilaan. Rentoudu parvekkeella tai patiolla suosikki juomaasi tai laita suosikkiohjelmasi 65 LG Smart TV: hen. Yhdistä ystävien ja perheen kanssa kotiin Wi-Fi: n avulla.
Keittiössä on liesi, uuni, mikroaaltouuni, astianpesukone, jääkaappi, astiat ja astiat, valmistaja Fortessa, ja leivänpaahdin. Aamukahvallesi on Keurig. Paikan päällä on 4 ravintolaa, joista voit nauttia. Kun lämpötila on kuuma, suosittelemme vierailemaan Sprinkles Ice Cream Salonessa herkullisen herkuttelun avulla, joka auttaa sinua jäähtymään!
On olemassa useita muita mukavuuksia, joista voit varmasti nauttia yöpyessäsi The Lofts at Henderson Beach Resort -hotellissa, jossa meidän tila sijaitsee kätevästi. Niihin kuuluvat pääsy kuntoilutilaan, Internet-yhteys, kaikkien uima-allasten käyttö, yksityinen pääsy rannalle, polkupyörien vuokraus, kuljetuspalvelu ja yrityskeskus. Varmista, että sinulla on aikaa hemmotella itseäsi palkitulla Salamander Spa -kylpylällä ja anna stressisi sulaa. Lapsesi rakastavat perheen uima-allasta, jossa on roiskepuisto ja laiska joki. Jos tarvitset lastenvapaa-aikaa, oleskelu yhdessä ylellisistä uima-altaan viereisistä Cabanas-tiloista vain aikuisille tarkoitetulla uima-altaalla.
Omatoiminen pysäköinti on saatavilla paikan päällä 15 dollaria / yö. Autotalli ja valet-pysäköinti ovat molemmat saatavana 25 dollaria / yö.
Jos haluat tuoda lemmikin, ota meihin yhteyttä varauksen yhteydessä, ja voimme mukauttaa heidät hintaan 135 dollaria / oleskelu.
Saapuessasi sinua pyydetään 75 dollarin palautuksesta, jota ei palauteta vahingoista ja 50 dollarin hallinnollisesta palkkiosta.
Useita näistä yksiköistä on saatavana, ja jokainen on sisustettu yksilöllisesti. Esitetyt kuvat edustavat vastaanotettavaa yksikköä. Sisäänkirjautumisen yhteydessä saat samantyyppisen yksikön, joka on esitetty tässä ilmoituksessa, sekä ilmoitetun koon ja huoneiden lukumäärän, mutta yksikön, näkymän ja huonekalujen todellinen sisustus voi poiketa toisistaan. Sinulla on pääsy kaikkiin mainostetuihin mukavuuksiin!
PAIKALLISET SUOSIKIT
Floridassa lomallasi on paljon tekemistä! Suosittelemme osallistumista johonkin delfiiniristeilyyn. Jos haluat romanttisemman ilmapiirin, kokeile auringonlaskun risteilyä kumppanisi kanssa. Aamuisin uskalla lähteä Capriccio Café -hiihtoon kahvia varten. Jäähdytä iltaisin nauttimalla drinkkejä Beach Walk Caféssa.
MUUT HUOMAUTUKSET:
• Tämä parvi tarjoaa näkymän Destinin kuuluisalle Crystal Beachille
• Jos haluat tuoda lemmikin, ota meihin yhteyttä varauksen yhteydessä, ja voimme mukauttaa heidät hintaan 135 USD / oleskelu (per lemmikki)
• Saapuessasi sinulta vaaditaan 75 dollarin vakuus ja 50 dollarin hallinnollinen maksu
• Siivouspalveluita on saatavana hintaan 50–75 dollaria / yö, yksikön koosta riippuen
• Omatoiminen pysäköinti on saatavilla 15 dollaria / yö / ajoneuvo
• Pysäköintipalvelu ja pysäköintihalli ovat saatavilla 25 dollaria / yö / ajoneuvo
• Useita näistä yksiköistä on saatavana, ja jokainen on sisustettu yksilöllisesti. Esitetyt kuvat edustavat vastaanotettavaa yksikköä. Sisäänkirjautumisen yhteydessä saat samantyyppisen yksikön, joka on esitetty tässä ilmoituksessa, sekä ilmoitetun koon ja huoneiden lukumäärän, mutta yksikön, näkymän ja huonekalujen todellinen sisustus voi poiketa toisistaan. Sinulla on pääsy kaikkiin mainostetuihin mukavuuksiin!