Loma- ja vuokramökit Lastras del Pozo
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lastras del Pozo: Lomamökit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Lomamökit Lastras del Pozo

Loma-asunto La Espigassa 6 hengelle

Maalaistalo Lintujen laulu

Peñamora maaseudun mökki 10 hengelle

1h from Madrid wifi, bbc PRIVATE bathroom in BEDROOMS Entre Acebedas rural house

Talo Perinne Maaseutu 16-20 hengelle

Arroyo Milano Maalaistalo 8 hengelle

Maalaistalo Las Tuyas, 6-8 paikkaa, vieressä ciud Segovia, puutarha, lemmikkieläimet, internet

Casa del Arriero 6 hengelle

Kaunis itsenäinen talo, jossa on puutarha ja uima-allas Segovian ja Madridin välillä

Lämmitetty uima-allas, Casa El Arrebol Rural 17 hengelle 600 439 469

Kaunis talo uima-altaalla., Vanha puusepäntyö perinteisellä arkkitehtuurilla.

Matean täti-talo 7 hengelle

Maalaistalo (täysi vuokra) La Tarja I 8–12 henkilöä

RURAL HOUSE A RITMO DE BURRO
Kohteen Lastras del Pozo Lomamökit – vietä loma paikalliseen tyyliin
Jos haluat lomallasi nähdä seudulle tyypillisiä rakennuksia ja tutustua paikalliseen kulttuuriin, tällöin kohteen Lastras del Pozo Lomamökit ovat sinulle sopiva vaihtoehto. Mökit edustavat paikallista rakennustyyliä parhaimmillaan, ja ne ovat mukavan viihtyisä majoitusmuoto isoihin hotelleihin verrattuna. Kun majoitut lomallasi mökkiin, pääset tutustumaan paremmin paikalliseen elämään. Voit tuntea ympärilläsi kohteen Lastras del Pozo ainutlaatuisen tunnelman.
Kohteen Lastras del Pozo Lomamökit – vietä loma mukavissa tunnelmissa
Kun suunnitelmissasi on lomailu kohteessa Lastras del Pozo, valitse majapaikaksesi viihtyisä mökki. Pienestä koostaan huolimatta mökit ovat mukavan kotoisia, ja niitä ympäröi usein vehreä piha-alue. Saatavilla on myös isompia mökkejä, jotka soveltuvat perheiden tarpeisiin. Isommissa mökeissä on keittiö ja ruokailutila sekä takalla ja mukavilla sohvilla varustettu olohuone. Kuistilla on mukava istuskella ja seurata maailman menoa.
Kun lomalla majoittuu mökkiin, pääsee nauttimaan omasta rauhasta. Mökkilomailu sopii niin omissa oloissaan viihtyville häämatkalaisille kuin lapsiperheille, jotka kaipaavat ympärilleen tilaa ja vapautta mennä ja tulla.
Kohteen Lastras del Pozo Lomamökit – lomaile edullisesti
Kohteen Lastras del Pozo Lomamökit tarjoavat mahdollisuuden viettää loma, joka ei kaada budjettiasi. Voit lomailla edulliseen hintaan ja käyttää rahasi järkevämmin. Mökit ovat kooltaan pienempiä kuin monet muut majoitusvaihtoehdot, mikä osaltaan selittää halvemman hinnan. Monissa mökeissä on lisäksi keittiö, jolloin ruokaa voi laittaa itse ja säästää näin kustannuksissa. On myös hienoa päästä kokeilemaan paikallisia raaka-aineita ja maistelemaan lähellä tuotettuja viinejä. Rahaa säästyy kuin huomaamatta, kun ravintolassa käynnit jäävät vähemmälle.
Löydä ebookersilta kohteen Lastras del Pozo parhaat Lomamökit
Kohteen Lastras del Pozo Lomamökit tarjoavat majoitusta etsivälle runsaasti valinnan varaa. ebookersilta löydät kätevän majoitushaun ja karttatoiminnon, joiden avulla toiveitasi vastaavan mökkimajoituksen etsiminen on helppoa. Kartasta näet myös kätevästi mökkien sijainnin. Anna matkustuspäiväsi, jolloin näet saatavilla olevat vaihtoehdot.
Tiedot: Lastras del Pozo, Lomamökit
Majoitukset | 350 |
---|---|
Halvin hinta | |
Korkein hinta | |
Suositut hotellit | Loma-asunto La Espigassa 6 hengelle, Maalaistalo Lintujen laulu , Peñamora maaseudun mökki 10 hengelle, 1h from Madrid wifi, bbc PRIVATE bathroom in BEDROOMS Entre Acebedas rural house , Talo Perinne Maaseutu 16-20 hengelle, Arroyo Milano Maalaistalo 8 hengelle, Maalaistalo Las Tuyas, 6-8 paikkaa, vieressä ciud Segovia, puutarha, lemmikkieläimet, internet, Casa del Arriero 6 hengelle, Kaunis itsenäinen talo, jossa on puutarha ja uima-allas Segovian ja Madridin välillä, Lämmitetty uima-allas, Casa El Arrebol Rural 17 hengelle 600 439 469, Kaunis talo uima-altaalla., Vanha puusepäntyö perinteisellä arkkitehtuurilla., Matean täti-talo 7 hengelle, Maalaistalo (täysi vuokra) La Tarja I 8–12 henkilöä, RURAL HOUSE A RITMO DE BURRO, Casa Independiente Junto a la Montaña |