Miksi yöpyä hotellihuoneessa, kun voit yöpyä tässä uskomaton yksikössä kahden master-sviitin kanssa? Jokaisessa sviitissä on king-size-vuode ja ainoa oma kylpyhuone ja taulutelevisio. Se on täydellinen pariskunnille, jotka haluavat päästä pois pienelle R & R: lle yhdessä. Äskettäin uusittu, yksikössä on uusi maali ja lattia kaikkialla. Keittiössä on uudet ruostumattomasta teräksestä valmistetut kodinkoneet ja se on valmis kaikille kulinaarisille luomuksillesi. Nautit siitä, että pystyt venymään isolla olohuonealueella, jossa on 6 istuinta, yhdessä täysikokoisen ruokapöydän kanssa. Parvekkeelta on kauniit näkymät kanavalle ja upea auringonlasku näkyy rakennuksen takana. Virkistävä uima-allas on upea hemmottelu noina päivinä, jolloin voi olla aivan liian kuuma mennä rannalle!
Tämä 47. kadulla sijaitseva yksikkö sijaitsee vieressä maailmankuuluja Seacretteja ja muita hienoja ravintoloita, kuten Dry 85, punaviinibaari ja tietysti Dumserin jäätelö. Keskeisellä sijainnillasi olet vain lyhyen ajomatkan tai bussimatkan päässä kongressikeskukseen, rantatietä, Jolly Roger-huvipuistoa, minigolfia ja paljon muuta! Liinavaatteet ja pyyhkeet sisältyvät vuokraan. Omistaja toimittaa 4 rantatuolia sateenvarjon ja jäähdyttimen.
Joten varaa tämä fantastinen yksikkö jo tänään ja tule tekemään Ocean City -muistoja kanssamme!
Tämä on savuton yksikkö. Valitettavasti ei lemmikkejä. Yksikkö ei vuokraa loma-viikonloppuisin alle 25- ja 30-vuotiaille henkilöille tai ryhmille.