Kaikissa vuokreissa on ILMAINEN rantatuoli (1. maaliskuuta - 1. lokakuuta) ja ILMAINEN VIP-mukavuuspaketti (30. maaliskuuta - 31. lokakuuta).
Trooppinen loma on täällä Princess 503: ssa! Tämä on ylivoimaisesti yksi parhaimmista vuokrayksiköistä Prinsessa! Tämä yksikkö on päivitetty hiljattain uusittuun keittiöön, isäntäkylpyyn ja uusiin huonekaluihin ja lattiaan! Eikä tietenkään ole parempaa yöpymispaikkaa kuin Prinsessa!
Kaikissa Princess 503 -huoneissa on uusi matto ja uudet laattat päivittävät jäljellä olevat lattiat! Tuo perheesi ja ruokailla suurella ruokapöydällä, johon mahtuu 10 ja 3 lisäpaikkaa viereisellä baarialueella. Keittiö on kokonaan uusittu kiinteillä vaahterakaappeilla, kvartsivasaateilla, mosaiikkisilla roiskeilla ja ruostumattomasta teräksestä valmistetuilla laitteilla. Erittäin tilavassa ja avoimessa keittiössä on myös märkä baarin pesuallas erillisellä jääkoneella varmistaaksesi, ettei koskaan lopu jäätä. Master-kylpyamme päivitettiin sisällyttämällä siihen uudet vaahterakaapit, kvartsivasaat, lämmittimellä varustettu ilmasuihku kylpyamme ja kaksinkertainen suihku, jossa 2 suihkupäätä. Tässä neljän makuuhuoneen, neljään kylpyammeiseen, 2384 neliöjalkaiseen huoneistoon kuuluu 388 neliöjalkaa parveke, josta on 180 asteen näkymä rannalle. Selkeänä päivänä voit nähdä Shell Islandista Seasideen!
Kaikissa 4 makuuhuoneessa olevan uuden maton ja kaikkien tehtyjen päivitysten ansiosta voit nauttia itseäsi tässä yksikössä. Ja mikä tekee siitä paremman, jokaisessa huoneessa on suuret televisiot ja DVD-soittimet perheesi nautintoa varten ja surround-ääni olohuoneessa. Tässä yksikössä on jopa hiustenkuivaaja jokaisessa kylpyhuoneessa, joten vain pakkaa uimapuku ja tule alas!
Tässä huoneistossa on 2 sarjaa ILMAISTA rantatuoleja ja sateenvarjoja (4 tuolia ja 2 sateenvarjoa) 1. maaliskuuta - 1. lokakuuta.
PYSÄKÖINTI on rajoitettu 3 autoon kunkin vuoden 1. toukokuuta työpäivään. Lisäautoja voidaan sallia 30 dollarilla. 00 / auto. Lisäpysäköintimaksu ei sisälly mihinkään VRBO: n tarjoukseen.
Vuokra VIP Resort Properties, LLC: llä ja saat ilmaisia kuponkeja ja alennuksia koko kauden ajan! Oleskele kanssamme 31. maaliskuuta - 31. lokakuuta ja hanki KAKSI ILMAINEN Sea Screamer Daytime Dolphin -risteilylippu, KAKSI ILMAINEN minigolf-peliä Pirate's Island Adventure Golfilla, ILMAINEN suuri 2 täyttöpizzaa ja 2 litran juoma Domino's Pizzalla ja 25%: n alennus kaikista Vesiurheilu- ja rantapalvelujen online-varaus Adventures at Sea. Saat myös alennuskuponkeja Dockside Seafood-, Triple J's- ja Serenity Nails and Spa -kylpylään! Kaikki tämä ja paljon muuta sisältyy jokaiseen varaukseen. Soita tai lähetä meille sähköpostia saadaksesi lisätietoja!