Suuri sijainti vanhassakaupungissa (yksi korttelin päässä Main Streetistä) + äskettäin uudistettu suolisto! Jefferson House sijaitsee aivan keskustan, yhden korttelin päässä pääkadusta ja lyhyen kävelymatkan päässä Quittinin ajasta, joka kulkee Park City Mountainissa, lyhyen kävelymatkan päässä hiihtoladulta / ulos! Et voi voittaa tätä paikkaa!
TIETOJA CONDOsta
Tämä suolisto kunnostettu 2BR / 2BA huoneisto historiallisessa Jefferson School House päivitettiin upouusi ominaisuuksia - gourmet-keittiö, uusi kylpyhuone, uusi lattia kaikkialla!
- Makuuhuone - King-vuode, oma kylpyhuone
- toinen makuuhuone - Queen-vuode
- Lisävuode Queen-vuodesohvalla
- Yksi erillinen pysäköintipaikka, ylimääräinen pysäköintialue
SIJAINTI
Autoa ei tarvita! Jefferson House sijaitsee Main Streetin yläosassa ja on ihanteellinen paikka lomallesi. Ota kaupungin portaat aivan ulos, yksi korttelin pääkadulle, jossa on kaikki sen kaupat, ravintolat ja yöelämä (5 minuutin kävelymatkan päässä No Name Saloon). Ota kaupungin portaat toiseen suuntaan Quittin 'Time -hiihtoradalle ja hiihtäkää Town Liftiin, jotta pääset Park City Mountainiin, joka on nyt Yhdysvaltain suurin hiihtokeskus!
MUUT
Mitä tahansa tarvitset, olemme täällä auttaaksemme - suosituksia ravintoloista, aktiviteeteista, alennuksista hiihto- tai polkupyörävuokrauksesta ja paljon muuta. Varauksen jälkeen saat viestin, jossa on tonnia Park Cityn tietoja ja suosikkiamme!