Suuri 2 tarina. Tämä on vain kodin ylempi taso. ensi vuodesta alempi taso on käytettävissä. Holvikatot, uusittu ja ilman kustannuksia säästetty keittiössä kauniilla kaappeilla, kaikki pehmeällä sulkemisella, kvartsi työtasot, kävele ylöspäin baaritiski, kosketusmaton pesuallashana ja korkeat katot. Keittiöstä tai olohuoneesta veteen päin on kolminkertaiset liukulasiovet, jotka avautuvat parvekkeelle suojattuun huoneeseen. Aamuisin on parasta juoda kahvia verannalla kuistilla, saatat jopa nähdä, että jotkut manaatit uivat.
Olohuone: sohva on sähköinen lepotuoli ja lepotuoli on myös sähköinen. Aseta taaksepäin ja katso TV / Internet-Wifi 55 "Roku -televisiossa. Minulla on myös Netflix- ja Amazon-elokuvia ja TV-ohjelmia.
Makuuhuone: siinä on king-vuode, jossa on LUXURY HOTEL -LAPPALAT, nämä levyt ovat ensiluokkaisia 100% PIMA-puuvilla-, pitkähihnan-, satelliitti- kudonta-arkkeja ja yleensä löytyvät vain luksushotelleista.
Master Bath: siinä on mukava kokoinen suihkukaappi ja poreallas, joten voit nauttia ja rentoutua pitkän päivän jälkeen vedellä hauskanpidosta.
Makuuhuone 2: queen-vuode, taas LUXURY HOTEL -laadunarvoilla.
Kylpyamme 2: Suuri suihkukaappi.
Oleskelualue patiolla ja portaat alas takapihalle. Sinulla on kelluva telakka istuimilla. Voit tuoda veneesi, vesiskootterit jne. Kiinnittämään telakan. Alemmalle yksikölle on myös toinen erillinen kiinteä telakka. Jokaisessa yksikössä on 25 jalkaa vesifronttia.
Kiinteistössä on 4 ILMAISTA kajakkia käytettäväksi.
14ft Carolina Skiff 20 hv Merc. tuloksetta. Vuokrattavana. Minulla on samalla kadulla 3 kiinteistöä, jotka jakavat venevuokrauksen. Odota, kunnes tulet tänne varaamaan päivämäärät. Minulla ei ole veneen varauskalenteria, enkä halua sitä. Jos kaivos on vuokrattu, kadun toisella puolella on pieni venesatama, joka on ensin tullut palvella pieniä venevuokrauksia.