Lunker Lodge on täydellinen paikka rentoutua, kun et ole jäällä. Se on suuri yli 1400 neliöjalkaa ja mukava paikka hengailla sohvalla, 2 nojatuoli, vahva rajattomasti ilmainen WIFI-signaali ja 55 "HDTV powered by DirecTV! Voit nauttia aterian st ruokapöytä tai enemmän rennosti saaren keittiössä.
Nautit 2 kylpyhuonetta, kukin kiinni makuuhuoneeseen. Emme voi odottaa kuulla, mitä teillä on sanottavaa valtava suihku dual suihku-päät! Älä tuoda pyyhkeet, lakanat, saippuaa tai muita periaatteita, koska olemme sinulle kuulu. Lunker Lodge on erinomainen WiFi-signaalin ja sen ulkopuolella matkustamon ilman Virrankulutus.
Olemme sijaitsee välissä Guntersville ja Scottsboro, vain kivenheiton päässä Waterfront veneluiska. Muita kuuluisia ja lähellä rampit sisältävät Goose Pond ja Siebold Creek. Voit perävaunu veneen moniin luiskat mikä säästää aikaa ja polttoainetta.
Ohjaamo istuu 2 kaunista eekkeriä useita tukiasemia avulla on helppo syöttää / poistua omaisuutta. Meillä on runsaasti katettu pysäköinti ajoneuvojen ja veneiden sekä valta ladata akkuja seuraavana päivänä.
Meidän omaisuus on loistava pako onko 2 tai 32 oman ryhmän. Kun 4 hyttiä meidän omaisuutta voimme tarjota fantastinen vastinetta jättämisen dollari riippumatta koosta ryhmään.
David & Edna omistaa ja käyttää kaikessa kiinteistön ja tehdä kaikki puhdistuksen itse. Et löydä puhtaampia Hotellin järven! Tule luonamme ja tutustua kaikkeen, North East Alabama on tarjottavanaan.