Varaa Golfhotelli kohteessa Arlon
Arlon: Golfhotelli − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Arlon hinnat täksi illaksi eli 16. maalisk. - 17. maalisk.Huomisiltana
Tarkista kohteen Arlon hinnat huomisillaksi eli 17. maalisk. - 18. maalisk.Suosituimmat Golfhotelli Arlon

Hostellerie du Peiffeschof, The Originals Relais
Chemin Du Peiffeschoff 111, Arlon
Hinta on 96 € per yö
96 €
sisältää verot ja maksut
21.3.–22.3.
Hostellerie du Peiffeschof, The Originals Relais sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Golf Club de la Gaichel. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 baaria.
Poreallas
Kylpylä

Appart'City Classic Arlon - Porte du Luxembourg
17 Rue Zenobe Gramme, Arlon
Hinta on 79 € per yö
79 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Appart'City Classic Arlon - Porte du Luxembourg sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St Martin Church. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja pyykinpesutilat. Tässä vuonna 2009 rakennetussa 2 tähden huoneistohotellissa on 116 huoneistoa 5 kerroksessa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
Keittiö
Lemmikkiystävällinen
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Arlon
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Arlon: Hotellitiedot
Majoitukset | 843 |
---|---|
Halvin hinta | 79 € |
Korkein hinta | 96 € |
Suositut hotellit | Hostellerie du Peiffeschof, The Originals Relais, Appart'City Classic Arlon - Porte du Luxembourg, Best Western Hotel Arlux |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Arlonebookersn tarkistamat arvostelut

Doubletree by Hilton Luxembourg
2/5 Huono
"Olimme varanneet hotellin mm. uima-altaan vuoksi ja luotimme Hilton-ketjun olevan hyvälaatuinen. Hotelli oli kuitenkin huonossa kunnossa: huoneessa kulunut kokolattiamatto ja kylpyhuoneessa kuluneet kalusteet ja amme. Suihkussa vedenpaine oli matala. Jo hissistä astuessa vastaan tuli hirveä haju. Huoneessa ei tehnyt mieli kävellä paljain jaloin kuluneen kokolattiamaton takia. Sängyt olivat ok.
Uima-allasalue pukuhuoneineen oli todella huono. Naisten pukuhuoneessa oli muutama kaappi, mutta niitä ei saanut lukkoon, miesten puolella kaapit olivat poissa käytöstä. Pyyhkeitä ei ollut pukuhuoneessa ja mennessämme uimaan niitä ei ollut missään, mutta lopulta uimavalvoja toi niitä lisää altaalle (pukuhuoneessa niitä ei ollut lainkaan). Aukioloaikoja ei ollut missään, joten pääsimme vain kerran uimaan. Henkilökunta kertoi kysyttäessä joka kerta eri aukioloajat. QR-koodin kautta piti saada kaikki infot hotellista, mutta näin ei ollut. Henkilökunta puhui huonosti englantia, moni ei lainkaan, joten infoa oli vaikea saada.
Aamiainen oli kohtuullinen, muttei hintansa veroinen. Hotellin ravintola oli todella kallis ja annokset huonot: esim. klubileivässä oli kaksi pientä kanapalaa ja kuivaa leipää.
Ärsyttävintä kuitenkin oli se, että koko matkalaukun sisällön joutui pesemään matkan jälkeen, koska huoneessa ollut haju tarttui vaatteisiin, vaikka huoneessa pystyi tuulettamaan. Kosteusongelmia?
Kuvissa huone näyttää olevan ok, mutta käytännössä koko hotelli vaatisi remontointia."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Doubletree by Hilton Luxembourg
Julkaistu 11 kuukautta sitten