Hotellit Kienitz
Vertaa 96 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 55 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kienitz: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kienitz

Loma Letschin 2 - 4 hengelle 1 makuuhuone - Holiday House

Hotel Schloss Reichenow

Hotel Schloss Neuhardenberg

Beautiful vacation apartment Oderberg<br>Angermünder Straße 64 16248 Oderberg

kaunis talo "Oderbruch helmi"

Tervetuloa Oderbruch

Haus Vergissmeinnicht in Ruhiger, Ländlicher Lage. Ein Schritt ins Oderbruch !

Strandhotel Vier Jahreszeiten Buckow

Ferienwohnung Am Anger - am Tor zum Oderbruch

Switch off in a quiet location on the edge of the forest

Loma Hollerhofissa Oderbruchissa

Cozy mökki upealla paikalla aivan joen kaunis puutarha

Dworek Bielin

Ferienhaus mit Garten und Direktem Zugang zur Oder
Kohteen Kienitz hotellit
Kienitz on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, nämä lähellä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sopivia vaihtoehtoja.
- 4 hotellia kohteessa Groß Neuendorf
- 7 hotellia kohteessa Letschin
Kohteeseen Kienitz tutustuminen
Kienitz tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kienitz ja sen lähellä kuuluu:
- Oderbruch
- Maerkische Schweiz Nature Park
- Badestelle Alte Oder
- Ujście Warty National Park
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kienitz?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kienitz, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kienitz, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 138 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 156 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 217 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 157 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kienitz on 668 cm.
Kienitz: Hotellitiedot
Majoitukset | 96 |
---|---|
Halvin hinta | 55 € |
Korkein hinta | 179 € |
Suositut hotellit | Loma Letschin 2 - 4 hengelle 1 makuuhuone - Holiday House, Hotel Schloss Reichenow, Hotel Schloss Neuhardenberg, Beautiful vacation apartment Oderberg Angermünder Straße 64 16248 Oderberg, kaunis talo "Oderbruch helmi", Tervetuloa Oderbruch, Haus Vergissmeinnicht in Ruhiger, Ländlicher Lage. Ein Schritt ins Oderbruch !, Strandhotel Vier Jahreszeiten Buckow, Ferienwohnung Am Anger - am Tor zum Oderbruch, Switch off in a quiet location on the edge of the forest, Loma Hollerhofissa Oderbruchissa, Cozy mökki upealla paikalla aivan joen kaunis puutarha, Dworek Bielin, Ferienhaus mit Garten und Direktem Zugang zur Oder, Garden house with sauna directly on the Buckowsee |