Varaa Hotellit sviitillä kohteessa Logan Square
Logan Square: Hotellit sviitillä − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Logan Square hinnat täksi illaksi eli 24. maalisk. - 25. maalisk.Huomisiltana
Tarkista kohteen Logan Square hinnat huomisillaksi eli 25. maalisk. - 26. maalisk.Suosituimmat Hotellit sviitillä Logan Square

The Windsor Suites
1700 Ben Franklin Pkwy, Philadelphia, PA
Hinta on 144 € per yö
144 €
sisältää verot ja maksut
17.4.–18.4.
The Windsor Suites on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Fairmount Park (puisto). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 2 baaria. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Uima-allas
Lemmikkiystävällinen

The Logan Philadelphia, Curio Collection by Hilton
One Logan Square, Philadelphia, PA
Hinta on 200 € per yö
200 €
sisältää verot ja maksut
27.3.–28.3.
The Logan Philadelphia, Curio Collection by Hilton on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Fairmount Park (puisto). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 2 ravintolaa ja täyden palvelun kylpylä. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Uima-allas
Kylpylä
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Logan Square
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Logan Square: Hotellitiedot
Majoitukset | 2 553 |
---|---|
Halvin hinta | 144 € |
Korkein hinta | 200 € |
Suositut hotellit | The Windsor Suites, The Logan Philadelphia, Curio Collection by Hilton |