Hotellit Nijelamer

Vertaa 1 186 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 52 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Nijelamer: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Nijelamer

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Nijelamer
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Nijelamer tutustuminen

Nijelamer tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Nijelamer ja sen lähellä kuuluu:

  • Thialfin jäähalli
  • St. Nicolaasga Golf
  • Pantropica
  • D.F. Woudan höyrynpumppausasema
  • De Oude Aarden museo
  • Giethoorn 't Olde Maat Uus -maatalousmuseo
  • De Weerribbenin kansallispuisto

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Nijelamer, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Groningen (GRQ-Eelde). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Nijelamer?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Nijelamer, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Nijelamer, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 176 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 190 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 21 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 261 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 217 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Nijelamer on 844 cm.

Nijelamer: Hotellitiedot

Majoitukset
1 186
Halvin hinta
52 €
Korkein hinta
145 €
Suositut hotellit
Fletcher Hotel - Restaurant De Eese - Giethoorn, Hotel Iselmar, Fletcher Hotel-Restaurant Marknesse, Hotel Restaurant Grandcafé 't Voorhuys, Van Der Valk Hotel Sneek, MyHotelSteenwijk, Van der Valk Hotel Drachten, Van der Valk Hotel Wolvega - Heerenveen, Fletcher Landhotel De Borken, MyHotel Meppel, Van der Valk Hotel Emmeloord, Stadspaleis Hotel OldRuitenborgh, Fletcher Hotel-Restaurant Heidehof, Upea nykyaikainen suunniteltu asuntolaiva., Hotel and Restaurant van Saaze

Viimeksi varatut hotellit Nijelamer
ebookersn tarkistamat arvostelut