Varaa romanttinen hotelli kohteesta Prenzlauer Berg
Prenzlauer Berg: Romanttinen hotelli − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Prenzlauer Berg hinnat täksi illaksi eli 2. huhtik. - 3. huhtik.Huomisiltana
Tarkista kohteen Prenzlauer Berg hinnat huomisillaksi eli 3. huhtik. - 4. huhtik.Suosituimmat Romanttinen hotelli Prenzlauer Berg

Ackselhaus Blue Home
Belforter Straße 21, Berlin, BE
Ackselhaus Blue Home sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Torstraße. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat.
Ilmainen Wi-Fi
Pesulapalvelut

Vienna House by Wyndham Andel's Berlin
Landsberger Allee 106, Berlin, BE
Hinta on 70 € per yö
70 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Vienna House by Wyndham Andel's Berlin on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Velodrom. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 3 ravintolaa ja täyden palvelun kylpylä. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Kylpylä
Lemmikkiystävällinen

Victor’s Residenz-Hotel Berlin Mitte
Am Friedrichshain 17, Berlin, BE
Hinta on 84 € per yö
84 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
Victor’s Residenz-Hotel Berlin Mitte on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Alexanderplatz. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Lemmikkiystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Prenzlauer Berg
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Prenzlauer Berg: Hotellitiedot
Majoitukset | 3 070 |
---|---|
Halvin hinta | 70 € |
Korkein hinta | 84 € |
Suositut hotellit | Ackselhaus Blue Home, Vienna House by Wyndham Andel's Berlin, Victor’s Residenz-Hotel Berlin Mitte |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Prenzlauer Bergebookersn tarkistamat arvostelut

TITANIC Comfort Berlin Mitte
5/5 Loistava
"price-quality ratio more than adequate"
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa TITANIC Comfort Berlin Mitte
Julkaistu 2 viikkoa sitten