Kuvittele nauttivan upeasta luonnosta lyhyellä kävelymatkalla, että tien A1A ylittäminen vie sinut Crescent Beachille. Jos haluat viettää muutaman päivän lomalla ystävällisessä ja tutussa ilmapiirissä hyvällä paikalla, suosittelemme, että jäät osakehuoneistoomme.
Meillä on kaksi huonetta; tilavassa makuuhuoneessa mukava king-size-vuode ja vierashuoneessa täysikokoinen sänky sekä kahden hengen vuode; meillä on myös queen-size-vuodesohva olohuoneessa; Jokaisessa huoneessa on kaapeli-tv.
Kaksi kylpyhuonetta erinomaisessa kunnossa, pyyhkeillä ja kaikella, mitä tarvitset loman aikana.
Yksikön sisällä toimiva käytännöllinen pyyhe ja keittiö, joka on täysin varustettu niille, jotka nauttivat ruoanlaitosta lomalla.
Aamiaisbaari integroituu harmonisesti illallis- ja oleskelutilaan. Kaapeli-TV ja ilmainen langaton internetyhteys. Parvekkeella voit nauttia merituulet kauniilla avoimella näkymällä.
Taloyhtiöiden yhteisissä tiloissa on tenniskenttä, uima-allas ja grillausmahdollisuus vieraille. Tarjoamme sinulle rantapyyhkeet, sateenvarjon ja rantatuolit.
Tämä huoneisto sijaitsee erinomaisella paikalla rannan ja sisävesiväylän välissä, josta on upeat näkymät auringonlaskuun.