Tule kokemaan siivu paratiisia! Tämä huoneisto sijaitsee suositussa Sunset Vistas -huoneistossa Treasure Islandilla, alle 1 mailin päässä John's Passista. Sunset Vistas 610N on 2 makuuhuoneen 2 kylpyhuoneen huoneisto, joka mahtuu 6 henkeä kingilla makuuhuoneessa, kuningatar vierashuoneessa ja vuodesohva olohuoneessa. Sinulla on hämmästyttävä auringonlasku näkymä suoraan parvekkeelta! Tämä laite on päivitetty vasta, ilmainen pysäköinti, ilmainen WIFI, pesukone ja kuivausrumpu yksikössä, 3 televisiota (42 "taulu olohuoneessa) ja DVD-soitin. Tulet rakastamaan ulkona istumista suosikkijuomaasi nauttien omalta parvekkeelta. Ominaisuudessa on trooppinen sisäpiha, jossa on vesiputouksia, lämmitetty uima-allas, lasten kahluuallas ja 2 poreallasta. Tämä on täysikokoinen lomakeskuksen tyylihuoneisto, josta koko perhe nauttii ja haluaa tulla takaisin vuodesta toiseen!
Aarresaari sai nimensä varhaiselta hotellin omistajalta, joka hautasi ja löysi sitten pari puista arkkua rannalla. Hotellijohtaja väitti, että arkut olivat täynnä aarteita. Löytöuutiset levisivät nopeasti ja ihmiset alkoivat soittaa alueelle Treasure Island. Treasure Island on lähellä St. Pietari ja keskeinen kaikessa.
Aarresaaren kolme mailia valkoisia hiekkarantoja, koskemattomia vesiä, vieraanvaraiset vintage-hotellit ja ainutlaatuiset ravintolat houkuttelevat kävijöitä ympäri maailmaa. Mene uimaan, kuoret, snorklausta, vesihiihtoa, purjelautailua, lintu- ja delfiinitarkkailua tai vain kävellä rannalla ja katsella uskomattomia auringonlaskuja. Kävele mailin mittainen Treasure Islandin rantatie, jotta pääset helposti motelleihin, ravintoloihin ja baareihin, jotka muodostavat tämän uskomatonta määränpäähän sydämen!
Tämä kiinteistö sijaitsee 6 kilometriä Tropicana Fieldistä, 7 kilometriä St Peten keskustaan, 15 mailia St Peten oppilaitoksen lentokentälle, 27 kilometriä Tampan lentokentälle, 37 kilometriä Buschin puutarhaan, Adventure Islandille, Lowery Parkin eläintarhaan ja Floridan akvaarioon. ja 90 mailin päässä Orlandon nähtävyyksistä.