Hotellit The Branch

Vertaa 1 648 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 64 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

The Branch: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset The Branch

Don't see what you're looking for?
See all available properties in The Branch
View all properties
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.

Kohteeseen The Branch tutustuminen

The Branch tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa The Branch ja sen lähellä kuuluu:

  • Myall Lakes National Park
  • Soldiers Point Marina
  • Tea Gardens-Hawks Nest Bridge
  • Winda Woppa Reserve
  • Hawks Nest Golf Club
  • Bennetts Beach Hawks Nest
  • Port Stephens

Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen The Branch, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Newcastle, Uusi Etelä-Wales (NTL-Williamtown). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa The Branch?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen The Branch, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa The Branch, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Maaliskuu ja helmikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja syyskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 27 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 329 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 12 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 220 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 155 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 25 °C ja 15 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 240 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa The Branch on 944 cm.

The Branch: Hotellitiedot

Majoitukset
1 648
Halvin hinta
64 €
Korkein hinta
193 €
Suositut hotellit
Oaks Port Stephens Pacific Blue Resort, Ramada Resort by Wyndham Shoal Bay, Sleepy Hill Motor Inn, The Landmark Resort Nelson Bay, Anchorage Port Stephens, Hotel Nelson, Oaks Nelson Bay Lure Suites, Peninsula Nelson Bay Motel and Serviced Apartments, Mantra Nelson Bay, Bannisters Port Stephens, Port Stephens Motel, Nelson Bay Breeze Holiday Apartments, Ingenia Holidays One Mile Beach, Ingenia Holidays Middle Rock, Karuah Motor Inn

Viimeksi varatut hotellit The Branch
ebookers verified reviews