Lennot kohteesta Levante Almeriense

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Levante Almeriense

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 99 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Levante Almeriense – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
LEI
Menopaluumatkan hinta
1 731 €

Viihtyisimmät hotellit kohteen Levante Almeriense lähellä

Avent Verahotel

Avent Verahotel

3.5 out of 5
AVDA. DE BARIA 60, Vera, ALMERÍA
Hinta on 90 € per yö ajalle 20. toukok. viiva 21. toukok.
90 €
sisältää verot ja maksut
20.5.–21.5.
Avent Verahotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de Toros de Vera. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9,2/10 Wonderful! (131 arvostelua)
Hot air, cold water…
"Nice location and a great hotel. The problem was the water wouldn’t get hot and the A/C didn’t work despite alerting the front desk. The breakfast and service was top notch. We ended up leaving a day early. No refund for the last day. It worked for our needs, but the two most important factors were ..."

Arvosteltu 21.2.2025

Avent Verahotel
Parador de Mojácar

Parador de Mojácar

4 out of 5
Paseo del Mediterráneo, 339, Mojacar, Almeria
Hinta on 114 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
114 €
sisältää verot ja maksut
11.5.–12.5.
Parador de Mojácar sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Playa del Descargador. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
9/10 Wonderful! (250 arvostelua)
ihana hotelli
"Ihana hotelli,siistiä ja iso huone. Padel-kenttä ja kuntosali. Sääli,että uima-allas ja jakuzi olivat joulukuussa jo kiinni:("

Arvosteltu 8.12.2015

Parador de Mojácar
ALEGRIA Palacio Mojacar - Adults Only

ALEGRIA Palacio Mojacar - Adults Only

4 out of 5
Avenida del Palacio, 1, Mojacar
Hinta on 98 € per yö ajalle 28. toukok. viiva 29. toukok.
98 €
sisältää verot ja maksut
28.5.–29.5.
ALEGRIA Palacio Mojacar - Adults Only sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa de la Marina de la Torre. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ulkouima-altaan.
8,8/10 Excellent! (231 arvostelua)
Siblings catching up
"We meet my brother there for a couple of nights. The rooms are beginning to look tired. My brothers room the wallpaper was curling up on the joins! The bathroom only had a bath with a shower over head which as an elderly couple is not easy to get into. If we were to stay there again or for for anyone ..."

Arvosteltu 29.4.2025

ALEGRIA Palacio Mojacar - Adults Only
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Playavera

Playavera

4 out of 5
Avda. Ciudad de Barcelona, s/n, Vera, Almeria
Hinta on 121 € per yö ajalle 5. toukok. viiva 6. toukok.
121 €
sisältää verot ja maksut
5.5.–6.5.
Playavera sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa El Playazo. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, sisäuima-allas ja ravintola.
8,6/10 Excellent! (77 arvostelua)
"Merenranta heti hotellin takana ja sinne pääsy hotellin takaportista Henkilökunta erittäin palvelu haluista."

Arvosteltu 21.8.2024

Playavera
Hotel Best Mojácar

Hotel Best Mojácar

4 out of 5
Avda. Costa de Levante, 2, Marina de la Torre, Mojacar, Almeria
Hinta on 53 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
53 €
sisältää verot ja maksut
11.5.–12.5.
Hotel Best Mojácar sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa de la Marina de la Torre. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ulkouima-altaan.
8,2/10 Very Good! (241 arvostelua)
Best of the Best
"Excellent hotel with lovely staff whom were very helpful"

Arvosteltu 26.4.2025

Hotel Best Mojácar
Apartamentos Best Club Pueblo Indalo

Apartamentos Best Club Pueblo Indalo

3 out of 5
Paseo Del Mediterráneo, 233, Mojacar, Almeria
Hinta on 51 € per yö ajalle 4. toukok. viiva 5. toukok.
51 €
sisältää verot ja maksut
4.5.–5.5.
Apartamentos Best Club Pueblo Indalo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa del Descargador. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ulkouima-altaan ja ravintolan. Tässä 3 tähden huoneistohotellissa on 675 huoneistoa 4 kerroksessa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa syvän kylpyammeen ja keittiön.
8,2/10 Very Good! (195 arvostelua)
"Calidad / precio está muy bien"

Arvosteltu 20.4.2025

Apartamentos Best Club Pueblo Indalo
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Levante Almeriense
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.