Lennot kohteesta Noidant-le-Rocheux

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Noidant-le-Rocheux – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
XCW
Perillä Turussa

Lennot Noidant-le-Rocheux – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Noidant-le-Rocheux – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Noidant-le-Rocheux lähellä

Les Chambres du Chapitre

Les Chambres du Chapitre

1 Rue de la Crémaillère, Langres
Hinta on 129 € per yö ajalle 12. huhtik. viiva 13. huhtik.
129 €
per yö
12. huhtik.–13. huhtik.
Les Chambres du Chapitre sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Langresin katedraali. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti.
9,8/10 Exceptional! (77 arvostelua)
Great place to stay
"Lovely spacious room . Amiable hosts. Easy walk to restaurants"

Arvosteltu 10.1.2025

Les Chambres du Chapitre
Hostellerie Au Rendez-vous des Amis

Hostellerie Au Rendez-vous des Amis

4 Place du Tilleul, Chamarandes-Choignes, Haute-Marne
Hinta on 70 € per yö ajalle 28. huhtik. viiva 29. huhtik.
70 €
per yö
28. huhtik.–29. huhtik.
Hostellerie Au Rendez-vous des Amis sijaitsee lähellä kohdetta Chaumontin viadukti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
9/10 Wonderful! (32 arvostelua)
Hôtel à découvrir
"Hotel a découvrir pour son accueil et le confort des chambres. Literie et propreté au rdv. Agréable pour y passer une nuit reposante. Ne pas hésiter à y reserver une table car on y mange très bien."

Arvosteltu 27.2.2025

Hostellerie Au Rendez-vous des Amis
B&B HOTEL CHAUMONT

B&B HOTEL CHAUMONT

3 out of 5
Route de Langres - D619, Chaumont, Haute-Marne
Hinta on 77 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
77 €
per yö
13. huhtik.–14. huhtik.
B&B HOTEL CHAUMONT sijaitsee lähellä kohdetta Chaumontin kaupungintalo. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
8/10 Very Good! (141 arvostelua)
Merci et bravo
"Accueil super sympathique, chambre très confortable et avec tout ce qu’il faut Et déjeuner copieux"

Arvosteltu 22.3.2025

B&B HOTEL CHAUMONT
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hôtel Inn Design Langres Resto Novo

Hôtel Inn Design Langres Resto Novo

2 out of 5
Avenue du Général de Gaulle, Langres, Haute-Marne
Hinta on 62 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
62 €
per yö
13. huhtik.–14. huhtik.
Hôtel Inn Design Langres Resto Novo on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Langresin katedraali. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
7,8/10 Good! (602 arvostelua)
bien pour le travail
"Pour affaire- ras. Personnels très agréables."

Arvosteltu 7.4.2025

Hôtel Inn Design Langres Resto Novo
hotelF1 Chaumont

hotelF1 Chaumont

ZI route de Neuilly, Chaumont
Hinta on 40 € per yö ajalle 26. huhtik. viiva 27. huhtik.
40 €
per yö
26. huhtik.–27. huhtik.
HotelF1 Chaumont sijaitsee lähellä kohdetta Chaumontin kaupungintalo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja kahvilan.
6,8/10 (178 arvostelua)
"Jolie déco. Plutot calme. Accueil sympa"

Arvosteltu 12.2.2025

hotelF1 Chaumont
Villa 1828, sleeps 25, pétanque, swimming pool, billiards, table soccer ideal for groups

Villa 1828, sleeps 25, pétanque, swimming pool, billiards, table soccer ideal for groups

champlitte
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Champlitten linna. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ulkouima-altaan, porealtaan ja pelihallin/-huoneen. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
Villa 1828, sleeps 25, pétanque, swimming pool, billiards, table soccer ideal for groups
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Noidant-le-Rocheux
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.