Lennot kohteesta Mönchpfiffel-Nikolausrieth

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Mönchpfiffel-Nikolausrieth

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 285 € ja yhdensuuntaisille lennoille 171 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Mönchpfiffel-Nikolausrieth – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
QYG
Perillä Turussa

Lennot Mönchpfiffel-Nikolausrieth – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Mönchpfiffel-Nikolausrieth – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Mönchpfiffel-Nikolausrieth lähellä

Hotel garni Anger 5

Hotel garni Anger 5

3 out of 5
Anger 5, Bad Frankenhausen/Kyffhäuser, TH
Hinta on 95 € per yö ajalle 1. huhtik. viiva 2. huhtik.
95 €
sisältää verot ja maksut
1.4.–2.4.
Hotel garni Anger 5 sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kyffhäuser Nature Park. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja business centerin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (53 arvostelua)
"Tolles Frühstück. Freundliches Personal. Kinderfreundlich."

Arvosteltu 16.2.2025

Hotel garni Anger 5
Hotel Graf von Mansfeld

Hotel Graf von Mansfeld

Markt 56, Lutherstadt Eisleben, ST
Hinta on 78 € per yö ajalle 23. maalisk. viiva 24. maalisk.
78 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Hotel Graf von Mansfeld sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Martti Lutherin kuolinkoti. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ravintolan, baarin ja kuivapesulapalvelun. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (127 arvostelua)
"Nur wenige Monita: Die Sauberkeit des Teppichbodens im Zimmer ließ deutlich zu wünschen übrig. Leider, wie auch einen anderen Hotels, ist die Brot und Brötchenqualität zum Frühstück zu bemängeln. Ansonsten sind meine Erwartungen erfüllt worden."

Arvosteltu 12.1.2025

Hotel Graf von Mansfeld
Reit-und Sporthotel Nordmann

Reit-und Sporthotel Nordmann

Deistraße 23, Stangerode, Arnstein
Hinta on 132 € per yö ajalle 23. maalisk. viiva 24. maalisk.
132 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Reit-und Sporthotel Nordmann sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Harz-Saxony-Anhalt Nature Park. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja 2 ravintolaa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (81 arvostelua)
"Tolles Hotel für Familien. Wildpark, Reiten, Sporthalle, Swimmingpool und Spa, für jeden etwas dabei. Das Frühstück war vielfältig und reichhaltig. Sehr empfehlenswert!"

Arvosteltu 14.2.2025

Reit-und Sporthotel Nordmann
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Querfurter Hof

Hotel Querfurter Hof

3 out of 5
Merseburger Str. 5, Querfurt, Sachsen-Anhalt
Hinta on 101 € per yö ajalle 2. huhtik. viiva 3. huhtik.
101 €
sisältää verot ja maksut
2.4.–3.4.
Hotel Querfurter Hof sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Saale-Unstrut-Triasland Nature Park. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (37 arvostelua)
"Wie immer, perfekter Service, stilvolle Einrichtung, ganz leckeres Essen. Wir freuen uns immer auf einen nächsten Besuch"

Arvosteltu 24.2.2025

Hotel Querfurter Hof
Hotel Residenz

Hotel Residenz

4 out of 5
Am Schlachtberg 3, Bad Frankenhausen/Kyffhäuser, Thüringen
Hinta on 115 € per yö ajalle 23. maalisk. viiva 24. maalisk.
115 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Hotel Residenz sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Panorama Museum. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja täyden palvelun kylpylän.
8,4/10 Very Good! (87 arvostelua)
Kurze Auszeit
"Wir waren vom 14.03-16.03.2025 im Hotel um mal kurz dem Alltag zu entfliehen und mal durchzuatmen. In allem gibt es nichts zu beanstanden, wir hatten eine schöne Zeit ."

Arvosteltu 16.3.2025

Hotel Residenz
Hotel Schloss Nebra

Hotel Schloss Nebra

Schlosshof 4-5, Nebra, ST
Hinta on 83 € per yö ajalle 2. huhtik. viiva 3. huhtik.
83 €
sisältää verot ja maksut
2.4.–3.4.
Hotel Schloss Nebra sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Saale-Unstrut-Triasland Nature Park. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ravintolan.
7,2/10 Good! (63 arvostelua)
"Die Suite im Schlosshotel war sehr geräumig und schön eingerichtet, die Speisenauswahl war sehr gut, Frühs und abends gab es verschiedene Essen, alles in allen ein wunderbaren Kurzaufenthalt"

Arvosteltu 29.10.2024

Hotel Schloss Nebra
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Mönchpfiffel-Nikolausrieth
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.