Lennot kohteesta La Digue

Valitse vähintään kaksi tuotetta ja säästä matkastasi:

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta La Digue

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 314 € ja yhdensuuntaisille lennoille 214 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

La Digue – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SEZ
Menopaluumatkan hinta
1 024 €
Perillä Turussa

Lennot La Digue – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien La Digue – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen La Digue lähellä

Mountain View Hotel

Mountain View Hotel

4.5 out of 5
Grand Anse, La Digue Island, La Digue
Mountain View Hotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Source D'Argent (ranta). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
10/10 Exceptional! (5 arvostelua)
"Stunning view, a bit of a walk or cycle to get there but well worth it. I saw several endemic birds from the room's belcony including the very rare Seychelles paradise flycatcher. Staff are very friendly and helpful."

Arvosteltu 2.3.2025

Mountain View Hotel
Cocotier Du Rocher

Cocotier Du Rocher

3.5 out of 5
La Passe, Inner Island, La Digue
Hinta on 158 € per yö ajalle 8. huhtik. viiva 9. huhtik.
158 €
sisältää verot ja maksut
8.4.–9.4.
Cocotier Du Rocher sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Anse La Reunion Beach. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja kuivapesulapalvelun.
9,6/10 Exceptional! (118 arvostelua)
Enjoyable stay
"Really enjoyed my stay at Cocotier du Roche. Very friendly staff and owner, who were happy to help you and always with a genuine smile. Its location is a bit outside the “center” of the island, but l preferred it, as it was very peaceful and surrounded by nature. Would totally recommend it and stay ..."

Arvosteltu 23.8.2024

Cocotier Du Rocher
Le Repaire - Boutique Hotel & Restaurant

Le Repaire - Boutique Hotel & Restaurant

3.5 out of 5
Anse Reunion, La Digue
Hinta on 298 € per yö ajalle 15. huhtik. viiva 16. huhtik.
298 €
sisältää verot ja maksut
15.4.–16.4.
Le Repaire - Boutique Hotel & Restaurant sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Anse La Reunion Beach. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ulkouima-altaan.
9,4/10 Exceptional! (116 arvostelua)
Great hotel
"The service at reception and restaurant was friendly and helpful. For example, upon arrival, we were given a thorough introduction about the La Digue island and a map with useful notes about different places (not a usual touristmap). The rooms are modern, comfortable and clean and the restaurant ..."

Arvosteltu 26.5.2019

Le Repaire - Boutique Hotel & Restaurant
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Le Domaine de L'Orangeraie

Le Domaine de L'Orangeraie

4 out of 5
Anse Severe, La Digue
Hinta on 570 € per yö ajalle 27. maalisk. viiva 28. maalisk.
570 €
sisältää verot ja maksut
27.3.–28.3.
Le Domaine de L'Orangeraie sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Anse La Reunion Beach. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset lauttaterminaalikuljetukset ja 2 ravintolaa.
8,8/10 Excellent! (246 arvostelua)
"Erinomainen hotelli ja palvelu."

Arvosteltu 22.11.2018

Le Domaine de L'Orangeraie
Le Relax Luxury Lodge - Adults Only

Le Relax Luxury Lodge - Adults Only

3.5 out of 5
Anse Gaulette, La Digue
Hinta on 325 € per yö ajalle 27. maalisk. viiva 28. maalisk.
325 €
sisältää verot ja maksut
27.3.–28.3.
Le Relax Luxury Lodge - Adults Only sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Coco Island. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
8/10 Very Good! (32 arvostelua)
4 days paradise visit
"Great hotel, unfortunately service wasn't great but overall impression super cool"

Arvosteltu 8.1.2018

Le Relax Luxury Lodge - Adults Only
La Digue Island Lodge

La Digue Island Lodge

3.5 out of 5
Anse Reunion, La Digue
Hinta on 343 € per yö ajalle 1. huhtik. viiva 2. huhtik.
343 €
sisältää verot ja maksut
1.4.–2.4.
La Digue Island Lodge sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Notre Dame de L’Assomptionin kirkko. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset alueelliset kuljetukset ja 2 ravintolaa.
7,4/10 Good! (198 arvostelua)
Hyvä hotelli
"Hotelli hyvällä sijainnilla, kiva ranta, edessä heti pyörävuokaamo, erittäin hyvät paikalliset ruoat ravintolassa illallisella. Miinusta epämukavasta sängystä."

Arvosteltu 25.1.2025

La Digue Island Lodge
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa La Digue
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.