Lennot kohteesta Gosport

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Gosport

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 76 € ja yhdensuuntaisille lennoille 40 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Gosport – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SOU
Menopaluumatkan hinta
97 €
Perillä Turussa

Lennot Gosport – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Gosport – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Gosport lähellä

Holiday Inn Express Southampton M27 Jct7 by IHG

Holiday Inn Express Southampton M27 Jct7 by IHG

3 out of 5
Botley Road, West End, Southampton, England
Hinta on 79 € per yö ajalle 18. toukok. viiva 19. toukok.
79 €
sisältää verot ja maksut
18.5.–19.5.
Holiday Inn Express Southampton M27 Jct7 by IHG on saanut mahtavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ageas Bowl Cricket Ground. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari.
8,6/10 Excellent! (1 005 arvostelua)
"This holiday inn is very nice and clean , happy to stay there and will stay again next time."

Arvosteltu 19.4.2025

Holiday Inn Express Southampton M27 Jct7 by IHG
Leonardo Royal Southampton Grand Harbour

Leonardo Royal Southampton Grand Harbour

4 out of 5
West Quay Road, Southampton, England
Hinta on 89 € per yö ajalle 27. huhtik. viiva 28. huhtik.
89 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
Leonardo Royal Southampton Grand Harbour on saanut mahtavaa palautetta alueen ostosmahdollisuuksista. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta WestQuay Shopping Centre. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, täyden palvelun kylpylä ja sisäuima-allas.
8,6/10 Excellent! (1 453 arvostelua)
Hyvä valinta
"Hyvä sijainti. Vanha kaupunki ihan vieressä. Samoin lauttasatama, jos menossa Isle of wightille. Autoparkki ihan hotellin vieressä, maksoi 7 puntaa/vrk. Hyvä monipuolinen aamupala. Ihan kiva uima-allas ja poreallas sekä sauna."

Arvosteltu 24.4.2023

Leonardo Royal Southampton Grand Harbour
Leonardo Hotel Southampton

Leonardo Hotel Southampton

4 out of 5
1 Charlotte Place, Southampton, England
Hinta on 73 € per yö ajalle 27. huhtik. viiva 28. huhtik.
73 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
Leonardo Hotel Southampton on saanut loistavaa palautetta mukavista sängyistään. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Solent University. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
8,4/10 Very Good! (1 146 arvostelua)
"Gluteenittomia vaihtoehtoja löytyi aamupalalla, mutta laktoosittomia tuotteita ei ollut lukuun ottamatta soijamaitoa."

Arvosteltu 30.9.2022

Leonardo Hotel Southampton
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
The Winchester Hotel & Spa

The Winchester Hotel & Spa

4 out of 5
Worthy Lane, Winchester, England
Hinta on 88 € per yö ajalle 5. toukok. viiva 6. toukok.
88 €
sisältää verot ja maksut
5.5.–6.5.
The Winchester Hotel & Spa on saanut loistavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Theatre Royal Winchester. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja sisäuima-altaan.
8,2/10 Very Good! (1 005 arvostelua)
"Fantastic stay, well located"

Arvosteltu 20.4.2025

The Winchester Hotel & Spa
The Langstone Quays

The Langstone Quays

4 out of 5
Northney Road, Hayling Island, England
Hinta on 98 € per yö ajalle 4. toukok. viiva 5. toukok.
98 €
sisältää verot ja maksut
4.5.–5.5.
The Langstone Quays on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Chichester Harbour. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja sisäuima-altaan.
7,8/10 Good! (1 002 arvostelua)
Great hotel
"Great location, lovely large rooms and pleasant staff"

Arvosteltu 18.4.2025

The Langstone Quays
A Gosport Inn

A Gosport Inn

3 out of 5
3B spring Garden Lane, Gosport, England
Hinta on 44 € per yö ajalle 23. huhtik. viiva 24. huhtik.
44 €
sisältää verot ja maksut
23.4.–24.4.
A Gosport Inn sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Gosportin lauttaterminaali. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat.
7,2/10 Good! (82 arvostelua)
Cheap, Cheerful, Clean, Comfy
"Was only a one nighter whilst we looked at properties in the area. Staff were fab, very friendly and helpful. Is in a quite location with good parking (if you get there early enough)."

Arvosteltu 20.4.2025

A Gosport Inn
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Gosport
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.