Lennot kohteesta De Smet

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

De Smet – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
ATY
Perillä Turussa

Lennot De Smet – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien De Smet – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen De Smet lähellä

Wild Rose Cottage



Save

Wild Rose Cottage Save

2 out of 5
De Smet, SD
Hinta on 205 € per yö ajalle 14. huhtik. viiva 15. huhtik.
205 €
sisältää verot ja maksut
14.4.–15.4.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta De Smet Depot Museum. Loma-asunnossa tarjoaa keittiön ja pation.
10/10 Exceptional! (5 arvostelua)
Goose hunt getaway
"Perfect spot for 4 guys to relax after long hunt day. Recommend!"

Arvosteltu 22.3.2025

Wild Rose Cottage Save
My Place Hotel - Brookings, SD

My Place Hotel - Brookings, SD

3 out of 5
711 32nd Ave, Brookings, SD
Hinta on 79 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
79 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
My Place Hotel - Brookings, SD on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Swiftel Center. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja välipalabaarin/delin.
9/10 Wonderful! (661 arvostelua)
Wonderful!
"We had a wonderful stay at My Place. It was very clean and comfortable. There was a good restaurant right next door so it was perfect for us. Easy on and off the highway too. We would stay again!"

Arvosteltu 7.4.2025

My Place Hotel - Brookings, SD
Super 8 by Wyndham Brookings

Super 8 by Wyndham Brookings

2 out of 5
3034 Lefevre Dr, Brookings, SD
Hinta on 66 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
66 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
Super 8 by Wyndham Brookings on saanut mainiota palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Swiftel Center. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja sisäuima-altaan.
8,6/10 Excellent! (1 000 arvostelua)
"decent clean, basic, good less expensive than others nearby. Good for a quick overnight. Basic breakfast, did the trick but no frills."

Arvosteltu 31.3.2025

Super 8 by Wyndham Brookings
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Country Inn & Suites by Radisson, Brookings, SD

Country Inn & Suites by Radisson, Brookings, SD

2.5 out of 5
3000 Lefevre Drive, Brookings, SD
Hinta on 91 € per yö ajalle 16. huhtik. viiva 17. huhtik.
91 €
sisältää verot ja maksut
16.4.–17.4.
Country Inn & Suites by Radisson, Brookings, SD on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Swiftel Center. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8,2/10 Very Good! (707 arvostelua)
"The hot tub is old and small. Didnt like that"

Arvosteltu 6.4.2025

Country Inn & Suites by Radisson, Brookings, SD
De Smet Super Deluxe Inn and Suites

De Smet Super Deluxe Inn and Suites

2.5 out of 5
288 Highway 14 East, De Smet, SD
Hinta on 69 € per yö ajalle 14. huhtik. viiva 15. huhtik.
69 €
sisältää verot ja maksut
14.4.–15.4.
De Smet Super Deluxe Inn and Suites on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kingsbury County Court House. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8/10 Very Good! (265 arvostelua)
"Everything was as advertised. Will stay there again."

Arvosteltu 5.3.2025

De Smet Super Deluxe Inn and Suites
Brookings Inn

Brookings Inn

3.5 out of 5
2500 6th Street, Brookings, SD
Hinta on 80 € per yö ajalle 16. huhtik. viiva 17. huhtik.
80 €
sisältää verot ja maksut
16.4.–17.4.
Brookings Inn on saanut hyvää palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta McCrory Gardens. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
6,4/10 (1 000 arvostelua)
"Our stay was very nice. Our kids enjoyed the water park. It was perfect for our 5 and 6 year old. It may not be enough to satisfy a teenager or older kid, but for the cheap price, you can't beat it. Facilities are definitely older, but the cost of the room was the cheapest I have seen in awhile. ..."

Arvosteltu 31.3.2025

Brookings Inn
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa De Smet
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.