Lennot kohteesta Torrecaballeros

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Torrecaballeros

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 50 € ja yhdensuuntaisille lennoille 22 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Torrecaballeros – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
MAD
Menopaluumatkan hinta
50 €
Perillä Turussa

Lennot Torrecaballeros – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Torrecaballeros – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Torrecaballeros lähellä

Áurea Convento Capuchinos by Eurostars Hotel Company

Áurea Convento Capuchinos by Eurostars Hotel Company

5 out of 5
Plazuela Capuchinos 2, Segovia, Segovia
Hinta on 130 € per yö ajalle 27. huhtik. viiva 28. huhtik.
130 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
Áurea Convento Capuchinos by Eurostars Hotel Company on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Estebanin kirkko. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja kuntosalin.
9,4/10 Exceptional! (713 arvostelua)
"Excellent!!!!"

Arvosteltu 17.4.2025

Áurea Convento Capuchinos by Eurostars Hotel Company
Hotel El Rancho

Hotel El Rancho

4 out of 5
Plaza Del Mediodia 1, Torrecaballeros, Segovia
Hinta on 108 € per yö ajalle 22. huhtik. viiva 23. huhtik.
108 €
sisältää verot ja maksut
22.4.–23.4.
Tämä residenssi tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (61 arvostelua)
Absolut en fantastisk oplevelse
"Absolut en fantastisk oplevelse. Utroligt charmerende hotel, gennemført, dejlige store værelser. Gode senge rengøring i top, sådan kunne jeg blive ved. Fantastisk hjælpsomt personale. super morgenmadsbuffet. Kan kun varmt anbefales."

Arvosteltu 2.10.2024

Hotel El Rancho
Hotel Real Segovia

Hotel Real Segovia

4 out of 5
Calle Juan Bravo 30, Segovia, Segovia
Hinta on 70 € per yö ajalle 4. toukok. viiva 5. toukok.
70 €
sisältää verot ja maksut
4.5.–5.5.
Hotel Real Segovia on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Juan Bravon monumentti. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, kahvila ja välipalabaari/deli.
9/10 Wonderful! (544 arvostelua)
Charm, location, breakfast!
"This is a delightful hotel In the walled city of Segovia. This is a hotel that had been used in the last century by the best and most famous actors. The hotel has been upgraded and redone and is fabulous. The breakfast was amazing. This was the favorite hotel of our group."

Arvosteltu 11.4.2025

Hotel Real Segovia
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Infanta Isabel

Hotel Infanta Isabel

3 out of 5
Plaza Mayor, 12, Segovia, Segovia
Hinta on 72 € per yö ajalle 20. toukok. viiva 21. toukok.
72 €
sisältää verot ja maksut
20.5.–21.5.
Hotel Infanta Isabel on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza Mayor (aukio). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja kuivapesulapalvelun.
8,8/10 Excellent! (886 arvostelua)
Suosittelen
"Loistava vkl kohde"

Arvosteltu 6.4.2016

Hotel Infanta Isabel
LA POSADA DEL RANCHO

LA POSADA DEL RANCHO

3 out of 5
Plaza del Mediodía, Torrecaballeros, Segovia
Hinta on 56 € per yö ajalle 27. huhtik. viiva 28. huhtik.
56 €
sisältää verot ja maksut
27.4.–28.4.
LA POSADA DEL RANCHO tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja baarin.
8,2/10 Very Good! (13 arvostelua)
Tranquilo
"Un poco lejos de la ciudad."

Arvosteltu 10.11.2024

LA POSADA DEL RANCHO
Spacious house (full rental), large terrace with views of the mountains, swimming pool

Spacious house (full rental), large terrace with views of the mountains, swimming pool

Torrecaballeros, Segovia
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten ulkouima-altaan, kuntosalin ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
7,6/10 Good! (8 arvostelua)
Genial
"Genial"

Arvosteltu 29.7.2023

Spacious house (full rental), large terrace with views of the mountains, swimming pool
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Torrecaballeros
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.