Lennot kohteesta Blyberg

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Blyberg – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
MXX
Perillä Turussa

Lennot Blyberg – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Blyberg – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Blyberg lähellä

Beautiful 4-5 Persons Cottage in Alvdalen

Beautiful 4-5 Persons Cottage in Alvdalen

3 out of 5
Alvdalen, W
Tämä mökki tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin. Tässä 3 tähden mökissä on 4 mökkiä. Mökissä tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja syvän kylpyammeen.
Beautiful 4-5 Persons Cottage in Alvdalen
Hotell Fridhemsgatan

Hotell Fridhemsgatan

3 out of 5
Fridhemsgatan 15, Mora
Hinta on 91 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
91 €
per yö
11. toukok.–12. toukok.
Hotell Fridhemsgatan sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Vasaloppsmuseet (museo). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (1 000 arvostelua)
Flott
"Rimelig og fint hotell i sentrum"

Arvosteltu 17.4.2025

Hotell Fridhemsgatan
First Camp Moraparken

First Camp Moraparken

3 out of 5
Parkvägen 14, Mora
Hinta on 72 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
72 €
per yö
11. toukok.–12. toukok.
First Camp Moraparken sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Zorn-museo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,6/10 Excellent! (801 arvostelua)
"Hyvä hotelli mutta aamupalalla oli paljon ihmisiä ja ruokasalissa ei paikat riittäneet kaikille."

Arvosteltu 13.2.2020

First Camp Moraparken
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Mora Hotell & Spa

Mora Hotell & Spa

4 out of 5
Strandgatan 12, Mora
Hinta on 99 € per yö ajalle 18. toukok. viiva 19. toukok.
99 €
per yö
18. toukok.–19. toukok.
Mora Hotell & Spa sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Zornin museo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja täyden palvelun kylpylän. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8/10 Very Good! (1 000 arvostelua)
Mopoilijat
"Olimme läpikulkumatkalla, halusimme rentoutua Spassa, joka oli pienoinen pettymys. Spa osasto oli pieni ja epäsiisti. Aamiainen oli hyvä 👍"

Arvosteltu 5.8.2019

Mora Hotell & Spa
Hotel Bishops Arms Mora

Hotel Bishops Arms Mora

3 out of 5
Moragatan 6, Mora
Hinta on 86 € per yö ajalle 1. toukok. viiva 2. toukok.
86 €
per yö
1. toukok.–2. toukok.
Hotel Bishops Arms Mora sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Vasaloppetin maaliviiva. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ravintolan.
7,8/10 Good! (868 arvostelua)
Keskeisellä paikalla
"Riittävä aamiainen. Pubissa hyvä olutvalikoima. Huone yksinkertainen ja toimiva."

Arvosteltu 18.5.2024

Hotel Bishops Arms Mora
Beautiful 4-5 persons Cottage in Alvdalen

Beautiful 4-5 persons Cottage in Alvdalen

Älvdalen
Tämä mökki tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön ja takan.
Beautiful 4-5 persons Cottage in Alvdalen
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Blyberg
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.