Lennot kohteesta Les Olives

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Les Olives

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 142 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Les Olives – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
GRO
Perillä Turussa

Lennot Les Olives – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Les Olives – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Les Olives lähellä

Hotel Hostalillo by Escampa Hotels

Hotel Hostalillo by Escampa Hotels

3 out of 5
Carrer de Bellavista 22, Tamariu, Palafrugell
Hinta on 56 € per yö ajalle 9. maalisk. viiva 10. maalisk.
56 €
sisältää verot ja maksut
9.3.–10.3.
Hotel Hostalillo by Escampa Hotels on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tamariun uimaranta. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari.
9,2/10 Wonderful! (638 arvostelua)
Perfect location
"A wonderful hotel, we returned for the second time and will be back again. Location couldn't be better, beautiful breakfast terrace and a nice clean hotel."

Arvosteltu 10.7.2017

Hotel Hostalillo by Escampa Hotels
Hotel BestPrice Girona

Hotel BestPrice Girona

1 out of 5
Carrer Barcelona 1, Girona, Girona
Hinta on 53 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
53 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Hotel BestPrice Girona on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lake Banyoles. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, aamiainen (lisämaksusta) ja concierge-palvelut.
9/10 Wonderful! (408 arvostelua)
"Loistava sijainti. Linja-autoasema jonne lentokenttä bussi tulee on ihan kiven heiton päässä. Avulias henkilökunta varsinkin kun tarvitsin kuljetuksen klo 04.00 aamulla lentokentälle."

Arvosteltu 23.6.2024

Hotel BestPrice Girona
Park Hotel San Jorge & Spa by Escampa Hotels

Park Hotel San Jorge & Spa by Escampa Hotels

4.5 out of 5
Avenida Andorra 28, Calonge
Hinta on 65 € per yö ajalle 9. maalisk. viiva 10. maalisk.
65 €
sisältää verot ja maksut
9.3.–10.3.
Park Hotel San Jorge & Spa by Escampa Hotels on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Platja de Belladonan ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ulkouima-altaan ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (977 arvostelua)
Lemmikiystävällinen hotelli??
"Itse hotelli oli siisti ja mukava. Matkustimme koiramme kanssa ja valitsimme tämän hotellin, koska sen piti olla ”lemmikkiystävällinen”. Lemmikistä veloitettiin törkeä 30 euroa/yö! Normaalisti muissa paikoissa hinta on ollut 10 euroa. Kaiken lisäksi hotellin pihalla ei ollut edes roskakoria koiran ..."

Arvosteltu 12.1.2025

Park Hotel San Jorge & Spa by Escampa Hotels
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Costabella

Hotel Costabella

3 out of 5
Avinguda de Franca 61 Sant Ponc, Girona
Hinta on 81 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
81 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Hotel Costabella on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Auditorium Jardins del Castell. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (866 arvostelua)
Siisti hotelli, hyvät sängyt
"Hotelli oli hiljainen ja siisti. Lemmikkiystävällisyydestään huolimatta hotelli ei ole paras mahdollinen koiran kanssa matkustettaessa, koska koiraa ei saa jättää hetkeksikään yksinään hotellihuoneeseen. Tämä vaikeuttaa seurueen illallisen ja aamiaisen syömistä yhtäaikaa. Hotellissa oli myös ruokailutila, ..."

Arvosteltu 12.3.2024

Hotel Costabella
Hotel Palau de Bellavista Girona by URH

Hotel Palau de Bellavista Girona by URH

4.5 out of 5
Pujada dels Polvorins, 1, Girona
Hinta on 83 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
83 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Hotel Palau de Bellavista Girona by URH on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Gardens of the Wall. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
8,6/10 Excellent! (878 arvostelua)
Weekend getaway from Barcelona
"We spent one night in the hotel traveling from Barcelona where we live. The views from the hotel terrace to the mountains were really beautiful and walking to the city center was quite easy despite the somewhat steep uphill. Breakfast was really good and the room was very clean and comfortable."

Arvosteltu 20.1.2016

Hotel Palau de Bellavista Girona by URH
DoubleTree by Hilton Hotel Girona

DoubleTree by Hilton Hotel Girona

4 out of 5
Carrer Mossen Joan Pons 1, Girona
Hinta on 78 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
78 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
DoubleTree by Hilton Hotel Girona on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Park de la Devesa. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja ravintolan.
8,6/10 Excellent! (985 arvostelua)
Hyvä siisti hotelli
"Hyvä hotelli, ei mitään valittamista. Ei mitään erityistä luksustakaan. Siisti huone, hyvä aamiainen."

Arvosteltu 13.12.2023

DoubleTree by Hilton Hotel Girona
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Les Olives
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.