Lennot kohteesta Neu Gülze

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Neu Gülze – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
QYG
Perillä Turussa

Lennot Neu Gülze – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Neu Gülze – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Neu Gülze lähellä

DORMERO Hotel Altes Kaufhaus Lüneburg

DORMERO Hotel Altes Kaufhaus Lüneburg

Kaufhausstr. 5, Lueneburg
Hinta on 79 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
79 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
DORMERO Hotel Altes Kaufhaus Lüneburg on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Stintmarkt. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen ja ympäri vuorokauden auki olevan business centerin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (680 arvostelua)
".."

Arvosteltu 4.3.2025

DORMERO Hotel Altes Kaufhaus Lüneburg
DORMERO Hotel Bargenturm Lüneburg

DORMERO Hotel Bargenturm Lüneburg

Vor der Sülze 2, Lueneburg, NDS
Hinta on 89 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
89 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
DORMERO Hotel Bargenturm Lüneburg sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Saksan suolamuseo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja omatoimisen pysäköinnin (lisämaksusta).
8,8/10 Excellent! (51 arvostelua)
"Das Zimmer war sehr schön und die Dame an der Rezeption war wirklich freundlich. Einchecken und Auschecken ging sehr schnell. Leider war die Heizung kaputt und der Ersatzheizlüfter sehr laut in Benutzung. Meine Badezimmertür hat auch nicht richtig geschlossen, was alleine kein Problem war aber blöd, ..."

Arvosteltu 6.3.2025

DORMERO Hotel Bargenturm Lüneburg
Bergström Hotel Lüneburg

Bergström Hotel Lüneburg

Bei der Lüner Mühle, Lueneburg
Hinta on 84 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
84 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Bergström Hotel Lüneburg on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Stintmarkt. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 3 ravintolaa ja täyden palvelun kylpylä. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,6/10 Excellent! (928 arvostelua)
Reception officers.
"The hotel reception staff are incompetent, I had a reservation at Bergström Hotel Lüneburg, and the staff couldn't find it, but kept talking about the name of the hotel chain, which is strange, because the hotel has more than ten names on the hotel website! Maybe the staff should be trained, and ..."

Arvosteltu 26.1.2025

Bergström Hotel Lüneburg
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
B&B Hotel Lüneburg

B&B Hotel Lüneburg

An der Wittenberger Bahn 3, Lueneburg
Hinta on 88 € per yö ajalle 12. maalisk. viiva 13. maalisk.
88 €
sisältää verot ja maksut
12.3.–13.3.
B&B Hotel Lüneburg sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alter Kran. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, aamiainen (lisämaksusta) ja omatoiminen pysäköinti (lisämaksusta).
8,6/10 Excellent! (173 arvostelua)
"Alles super. Praktische Lage, nah zum Bahnhof und nah zur Innenstadt."

Arvosteltu 24.2.2025

B&B Hotel Lüneburg
Hotel Ratsmühle Lüneburg

Hotel Ratsmühle Lüneburg

b. d. Ratsmühle 17, Lueneburg, NDS
Hotel Ratsmühle Lüneburg sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alter Kran. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
8,6/10 Excellent! (8 arvostelua)
"Wunderschön renoviertes Hotel. Sehr!! geschmackvoll eingerichtet. Gemütliche, absolut ruhige Zimmer, trotz voller Belegung.Unglaublich freundlicher Empfangen. Unaufdringliche familiäre Atmosphäre. Einfach nur zauberhaft."

Arvosteltu 3.3.2025

Hotel Ratsmühle Lüneburg
Van der Valk Hotel Hamburg-Wittenburg

Van der Valk Hotel Hamburg-Wittenburg

4 out of 5
Zur Winterwelt 1, Wittenburg, MV
Hinta on 71 € per yö ajalle 10. huhtik. viiva 11. huhtik.
71 €
sisältää verot ja maksut
10.4.–11.4.
Van der Valk Hotel Hamburg-Wittenburg sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta alpincenter Hamburg-Wittenburgin talviurheilukeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ravintolaa.
7,6/10 Good! (291 arvostelua)
En lidt splittet oplevelse
"Ligger perfekt, gode parkerings forhold, venlig reception, gode store værelser, fantastisk morgenmadsbuffet, men vi er lidt splittet. A la Carte restaurant er under middel. Lunkel mad, tilkøbte fritter der ikke var færdig og en standart købt burger i bollen. Dårlig service i restauranten. Havde mere ..."

Arvosteltu 28.1.2025

Van der Valk Hotel Hamburg-Wittenburg
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Neu Gülze
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.