Lennot kohteesta Escharen

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Escharen

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 127 € ja yhdensuuntaisille lennoille 63 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Escharen – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
EIN
Menopaluumatkan hinta
128 €
Perillä Turussa

Lennot Escharen – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Escharen – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Escharen lähellä

The Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel

The Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel

4 out of 5
Magistratenlaan 54, 's-Hertogenbosch, North Brabant
Hinta on 121 € per yö ajalle 20. maalisk. viiva 21. maalisk.
121 €
sisältää verot ja maksut
20.3.–21.3.
The Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Stedelijk Museum (museo). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja 2 ravintolaa.
9,2/10 Wonderful! (206 arvostelua)
Mukava paikka
"Hyvä uusi hotelli kävelyetäisyydellä. Myös koira sai tulla mukaan. Suosittelen."

Arvosteltu 12.7.2022

The Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel
ibis Styles Arnhem Centre

ibis Styles Arnhem Centre

3 out of 5
Willemsplein 25, Arnhem
Hinta on 96 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
96 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Ibis Styles Arnhem Centre on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee rautatie-/metroaseman yhteydessä, ja Filmhuis (elokuvatalo) on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,6/10 Excellent! (317 arvostelua)
Small wknd trip.
"Excellent location ja rooms."

Arvosteltu 15.9.2024

ibis Styles Arnhem Centre
Good Seasons City Centre hotel Den Bosch

Good Seasons City Centre hotel Den Bosch

3 out of 5
Kerkstraat 56, 's-Hertogenbosch
Hinta on 127 € per yö ajalle 24. maalisk. viiva 25. maalisk.
127 €
sisältää verot ja maksut
24.3.–25.3.
Good Seasons City Centre hotel Den Bosch on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja St. John's Cathedral (kirkko) on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä business centerin ja aamiaisen (lisämaksusta).
8,6/10 Excellent! (325 arvostelua)
"Huoneeni sänky oli huono. Patja oli kallellaan lattialle päin. Yllä sateen äänet kuuluivat kuin huoneessa olisi ropissur?."

Arvosteltu 26.11.2017

Good Seasons City Centre hotel Den Bosch
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Bastion Hotel Arnhem

Bastion Hotel Arnhem

3.5 out of 5
Eusebiusplein 1A, Arnhem
Hinta on 86 € per yö ajalle 16. maalisk. viiva 17. maalisk.
86 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Bastion Hotel Arnhem on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Rhine. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen.
8,6/10 Excellent! (255 arvostelua)
Perushyvä yöpymishotelli Arnhemissa
"Perushyvä yöpymishotelli Arnhemin keskustan liepeillä."

Arvosteltu 17.7.2022

Bastion Hotel Arnhem
Hotel De Bilderberg

Hotel De Bilderberg

4 out of 5
Utrechtseweg 261, Oosterbeek
Hinta on 118 € per yö ajalle 31. maalisk. viiva 1. huhtik.
118 €
sisältää verot ja maksut
31.3.–1.4.
Hotel De Bilderberg on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Airborne Museum (museo). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja 2 ravintolaa.
8,4/10 Very Good! (395 arvostelua)
"Mooi hotel, fijne locatie."

Arvosteltu 10.3.2025

Hotel De Bilderberg
Sanadome Hotel & Spa Nijmegen

Sanadome Hotel & Spa Nijmegen

4 out of 5
Weg door Jonkerbos 90, Nijmegen
Hinta on 187 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
187 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Sanadome Hotel & Spa Nijmegen sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Goffertstadion (stadion). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja 4 ravintolaa.
8,4/10 Very Good! (269 arvostelua)
Miellyttävä kokonaisuus, upea kylpylä
"Mukava hotelli. Omituista, että huoneessa ei ollut shampoota tarjolla, vain saippuaa. Kulunutta kylpyläosastoa remontoitiin parhaillaan. Miellyttävä kokonaisuus."

Arvosteltu 13.7.2019

Sanadome Hotel & Spa Nijmegen
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Escharen
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.