Lennot kohteesta Panabá

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Panabá – Lentotiedot
Perillä Turussa

Lennot Panabá – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Panabá – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Panabá lähellä

Cedros Hotel Boutique

Cedros Hotel Boutique

3 out of 5
CALLE 26 n 199, Espita, YUC
Hinta on 126 € per yö ajalle 1. toukok. viiva 2. toukok.
126 €
sisältää verot ja maksut
1.5.–2.5.
Cedros Hotel Boutique sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Juan José Méndezin markkinat. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ulkouima-altaan.
10/10 Exceptional! (8 arvostelua)
Hébergement exceptionnel
"Très bel établissement où nous avons passé un excellent séjour. L’ensemble de l’équipe est avenante et souriante, le lieu est juste magnifique, confortable et décoré avec beaucoup de goût. La restauration est d’un très bon niveau, les petits-déjeuners sont délicieux. Un véritable havre de paix."

Arvosteltu 14.1.2025

Cedros Hotel Boutique
Hotel Rio Lagartos

Hotel Rio Lagartos

3 out of 5
Calle 14, 19, Río Lagartos, YUC
Hinta on 46 € per yö ajalle 3. toukok. viiva 4. toukok.
46 €
sisältää verot ja maksut
3.5.–4.5.
Hotel Rio Lagartos sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Municipal Palace (historiallinen rakennus). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
8,6/10 Excellent! (200 arvostelua)
"Muy buena ubicación"

Arvosteltu 5.4.2025

Hotel Rio Lagartos
Hotel Villa de Pescadores

Hotel Villa de Pescadores

3 out of 5
Calle 14 #93, Malecon Costero, Río Lagartos, YUC
Hinta on 72 € per yö ajalle 1. toukok. viiva 2. toukok.
72 €
sisältää verot ja maksut
1.5.–2.5.
Hotel Villa de Pescadores sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Malecón Río Lagartos. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
8,2/10 Very Good! (164 arvostelua)
"Todo muy bien y la atención excelente"

Arvosteltu 12.7.2024

Hotel Villa de Pescadores
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Tabasco Rio

Hotel Tabasco Rio

3 out of 5
Calle 12 #115, Río Lagartos, YUC
Hinta on 40 € per yö ajalle 28. huhtik. viiva 29. huhtik.
40 €
sisältää verot ja maksut
28.4.–29.4.
Hotel Tabasco Rio sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Municipal Palace (historiallinen rakennus). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja pelihallin/-huoneen.
8,2/10 Very Good! (136 arvostelua)
"Muy bien la habitacion, muy limpio y comodo, todo cerca y las personas muy amables"

Arvosteltu 18.4.2025

Hotel Tabasco Rio
Hotel el Faro

Hotel el Faro

2.5 out of 5
Calle 9 S/N, Río Lagartos, YUC
Hinta on 59 € per yö ajalle 21. huhtik. viiva 22. huhtik.
59 €
sisältää verot ja maksut
21.4.–22.4.
Hotel el Faro sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Malecón Río Lagartos. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja baarin.
8,2/10 Very Good! (45 arvostelua)
"El hotel está enfrente del malecón lo que te hace disfrutar de una mejor estancia"

Arvosteltu 18.3.2025

Hotel el Faro
Hotel San Carlos

Hotel San Carlos

2.5 out of 5
Calle 54, 407 Centro, Tizimín, YUC
Hinta on 38 € per yö ajalle 21. huhtik. viiva 22. huhtik.
38 €
sisältää verot ja maksut
21.4.–22.4.
Hotel San Carlos sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Parque Francisco Canton Rosado. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
6,6/10 (56 arvostelua)
"Está cerca del parque central"

Arvosteltu 31.3.2025

Hotel San Carlos
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Panabá
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.