Lennot kohteesta Tri-Cities

Valitse vähintään kaksi tuotetta ja säästä matkastasi:

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Tri-Cities – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
PSC
Perillä Turussa

Lennot Tri-Cities – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Tri-Cities – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Tri-Cities lähellä

The Lodge at Columbia Point

The Lodge at Columbia Point

4 out of 5
530 Columbia Point Drive, Richland, WA
Hinta on 207 € per yö ajalle 6. huhtik. viiva 7. huhtik.
207 €
sisältää verot ja maksut
6.4.–7.4.
The Lodge at Columbia Point on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Columbia River. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja täyden palvelun kylpylä.
9,4/10 Exceptional! (1 006 arvostelua)
"We stay here often traveling back and forth between ID and WA we love it the food is good wines are good wish their beds were more comfy but that’s about the only negative and they’re not terrible"

Arvosteltu 22.3.2025

The Lodge at Columbia Point
Best Western Kennewick Tri-Cities Center

Best Western Kennewick Tri-Cities Center

3 out of 5
602 N Young Street, Kennewick, WA
Hinta on 84 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
84 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
Best Western Kennewick Tri-Cities Center on saanut mahtavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Toyota Center (monitoimiareena). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja sisäuima-altaan.
8,8/10 Excellent! (1 000 arvostelua)
"Had a great stay compared to where I have stayed previously."

Arvosteltu 22.3.2025

Best Western Kennewick Tri-Cities Center
Clover Island Inn

Clover Island Inn

2.5 out of 5
435 Clover Island Dr, Kennewick, WA
Hinta on 94 € per yö ajalle 2. huhtik. viiva 3. huhtik.
94 €
sisältää verot ja maksut
2.4.–3.4.
Clover Island Inn on saanut loistavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Columbia River. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja kuntosalin.
8,4/10 Very Good! (1 821 arvostelua)
"Overall a very nice place"

Arvosteltu 24.3.2025

Clover Island Inn
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Red Lion Hotel Pasco Airport & Conference Center

Red Lion Hotel Pasco Airport & Conference Center

3.5 out of 5
2525 N 20th Ave, Pasco, WA
Hinta on 116 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
116 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
Red Lion Hotel Pasco Airport & Conference Center on saanut loistavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta CBC Library. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset lentokenttäkuljetukset ja ravintolan.
7,6/10 Good! (1 203 arvostelua)
"Best part was the staff, super friendly ans helpful"

Arvosteltu 22.3.2025

Red Lion Hotel Pasco Airport & Conference Center
Baymont by Wyndham Tri-Cities/Kennewick WA

Baymont by Wyndham Tri-Cities/Kennewick WA

2.5 out of 5
4220 W 27th Place, Kennewick, WA
Hinta on 86 € per yö ajalle 2. huhtik. viiva 3. huhtik.
86 €
sisältää verot ja maksut
2.4.–3.4.
Baymont by Wyndham Tri-Cities/Kennewick WA on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Gesa Carousel of Dreams. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
7,6/10 Good! (1 000 arvostelua)
"Clean and very quiet. Friendly staff. Jacuzzi was out of order which was a bummer. Would stay there again."

Arvosteltu 25.3.2025

Baymont by Wyndham Tri-Cities/Kennewick WA
Red Lion Hotel Kennewick Columbia Center

Red Lion Hotel Kennewick Columbia Center

3.5 out of 5
1101 N Columbia Center Blvd, Kennewick, WA
Hinta on 79 € per yö ajalle 6. huhtik. viiva 7. huhtik.
79 €
sisältää verot ja maksut
6.4.–7.4.
Red Lion Hotel Kennewick Columbia Center on saanut mahtavaa palautetta alueen ostosmahdollisuuksista. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Columbia Center Mall (ostoskeskus). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
7,6/10 Good! (1 222 arvostelua)
"Very pleasant stay"

Arvosteltu 22.3.2025

Red Lion Hotel Kennewick Columbia Center
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Tri-Cities
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.