Lennot kohteesta Distrito Nacional

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Distrito Nacional

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 203 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Distrito Nacional – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SDQ
Menopaluumatkan hinta
350 €

Viihtyisimmät hotellit kohteen Distrito Nacional lähellä

Embassy Suites by Hilton Santo Domingo

Embassy Suites by Hilton Santo Domingo

4 out of 5
Ave. Tiradentes #32, Corner of Gustavo Mejia, Santo Domingo
Hinta on 158 € per yö ajalle 11. huhtik. viiva 12. huhtik.
158 €
sisältää verot ja maksut
11.4.–12.4.
Embassy Suites by Hilton Santo Domingo on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja United Hearts Clinic on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9,2/10 Wonderful! (1 005 arvostelua)
Ei herkkä korvaisille asiakkaille
"Aamiainen oli erittäin hyvä ja vaihteleva👍 Kadulta kuuluva meteli iltaisin oli kova vaikka asuimme 10:ssä kerroksessa mutta pahinta oli hirveä räminä joka kuului kylpyhuoneessa koko ajan. Huoneet kaipaavat päivitystä. Allas alue ok."

Arvosteltu 24.10.2021

Embassy Suites by Hilton Santo Domingo
El Embajador, a Royal Hideaway Hotel

El Embajador, a Royal Hideaway Hotel

5 out of 5
Ave Sarasota 65, Santo Domingo, Distrito Nacional
Hinta on 124 € per yö ajalle 28. huhtik. viiva 29. huhtik.
124 €
sisältää verot ja maksut
28.4.–29.4.
El Embajador, a Royal Hideaway Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Malecon. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 3 baaria.
9/10 Wonderful! (1 141 arvostelua)
"Nice, excellent"

Arvosteltu 29.3.2025

El Embajador, a Royal Hideaway Hotel
Catalonia Santo Domingo

Catalonia Santo Domingo

4.5 out of 5
Avenida George Washington No. 500, Santo Domingo, Distrito Nacional
Hinta on 123 € per yö ajalle 4. huhtik. viiva 5. huhtik.
123 €
sisältää verot ja maksut
4.4.–5.4.
Catalonia Santo Domingo on saanut mahtavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja Malecon on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ulkouima-allas ja ravintola.
8,6/10 Excellent! (1 533 arvostelua)
Niceness
"Rooms were clean as they could be. Security were premium class. Multiple places for drinks and food. Deposit was 100€. Why? Minibar was empty. Cleaners and security spoke only spanish. Reception spoke english."

Arvosteltu 18.3.2024

Catalonia Santo Domingo
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Radisson Hotel Santo Domingo

Radisson Hotel Santo Domingo

4.5 out of 5
Presidente Gonzalez #10 Esq Tiradentes, Santo Domingo, Distrito Nacional
Hinta on 76 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
76 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Radisson Hotel Santo Domingo on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja United Hearts Clinic on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 2 ravintolaa ja ulkouima-allas.
8,4/10 Very Good! (1 009 arvostelua)
"Its ok"

Arvosteltu 29.3.2025

Radisson Hotel Santo Domingo
Barceló Santo Domingo

Barceló Santo Domingo

4 out of 5
Maximo Gomez-Esq 27 de Febrero, PO Box 1915, Santo Domingo, Distrito Nacional
Hinta on 85 € per yö ajalle 4. huhtik. viiva 5. huhtik.
85 €
sisältää verot ja maksut
4.4.–5.4.
Barceló Santo Domingo on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de la Cultura (museoalue). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen valet-pysäköinnin ja 2 ravintolaa.
8,2/10 Very Good! (1 235 arvostelua)
"Was great"

Arvosteltu 28.3.2025

Barceló Santo Domingo
Dominican Fiesta Hotel

Dominican Fiesta Hotel

4 out of 5
Av Anacaona 101, Esquina Cibao Oeste, Sector los Cacicazgos, Santo Domingo, Distrito Nacional
Hinta on 88 € per yö ajalle 14. huhtik. viiva 15. huhtik.
88 €
sisältää verot ja maksut
14.4.–15.4.
Dominican Fiesta Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka on kongressikeskuksen yhteydessä, minkä lisäksi Plaza de la Bandera on kävelyetäisyydellä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ulkouima-allasta.
7,8/10 Good! (2 240 arvostelua)
"Hotel was overall very pleasant and staff were very motivated and helpful despite potential language challenges. There is lovely jacuzzi and pool outside to enjoy the sun plus various fields to play tennis or other sports. Free breakfast was really excellent as could take anything you liked and the ..."

Arvosteltu 14.6.2024

Dominican Fiesta Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Distrito Nacional
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.