Lennot kohteesta Jérez del Marquesado

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Jérez del Marquesado

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 252 € ja yhdensuuntaisille lennoille 69 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Jérez del Marquesado – Lentotiedot
Origin airport IATA code
GRX
Return price
488 €
Perillä Turussa

Lennot Jérez del Marquesado – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Jérez del Marquesado – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Jérez del Marquesado lähellä

Hotel Porcel Alixares

Hotel Porcel Alixares

4 out of 5
Paseo de la Sabica 40, Granada, Granada
The price is 50 € per night from 23 Mar to 24 Mar
50 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Hotel Porcel Alixares on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alhambra (palatsi). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja allasbaarin.
8.4/10 Very Good! (997 reviews)
Ei vastaa tähtiluokitusta
"Hotelli oli neljän tähden, mutta ei vastannut tasoluokitusta. Kylpyhuoneessa vain shampoota, ei muuta. Huoneessa ei ollut edes laseja, vain hammaspesua varten lasit. Kun pyysimme huoneeseen lisää juomalaseja, respa ei antanut, vaan pyysi ostamaan keskustasta omat lasit. Maksoimme lisähinnan terassista, ..."

Reviewed on 20.6.2016

Hotel Porcel Alixares
Hotel Macià Real de La Alhambra

Hotel Macià Real de La Alhambra

4 out of 5
Mirador de Genil 2, Granada, Granada
The price is 60 € per night from 16 Mar to 17 Mar
60 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Hotel Macià Real de La Alhambra sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja kävelymatkan päässä kohteesta World Active Sports S.L.. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, täyden palvelun kylpylä ja ravintola.
8.4/10 Very Good! (941 reviews)
Erinomainen sijainti
"Kun ajat osoitteeseen navigaattorilla, se ilmoittaa, että olet perillä. Kuitenkaan ko. Paikassa ei löydy mitään tietoa hotellista. Jouduttiin kiertämään kortteli ympäri paikallisen henkilön ohjeen mukaan, koska sisäänkäynti oli eri kadun puolelta. Hotellin kylttiä ei näkynyt liikenneympyrään, josta ..."

Reviewed on 4.11.2017

Hotel Macià Real de La Alhambra
Crisol Guadalupe

Crisol Guadalupe

3 out of 5
Paseo de la Sabica, s/n, Granada, Granada
The price is 54 € per night from 18 Mar to 19 Mar
54 €
sisältää verot ja maksut
18.3.–19.3.
Crisol Guadalupe on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alhambra (palatsi). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja alueelliset kuljetukset (lisämaksusta).
8.4/10 Very Good! (630 reviews)
Alhambran vieressä oleva kohde
"Keskitasokas hotelli jossa tasokkaat huoneet ja erinomainen aamupala. Ystävällinen palvelu."

Reviewed on 7.8.2023

Crisol Guadalupe
Save an average of 15% on thousands of hotels when you're signed in
Melia Sierra Nevada

Melia Sierra Nevada

4 out of 5
Pradollano S N, Sierra Nevada, Monachil, Granada
The price is 189 € per night from 24 Mar to 25 Mar
189 €
sisältää verot ja maksut
24.3.–25.3.
Melia Sierra Nevada sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sierra Nevadan hiihtokeskus. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 2 baaria.
8.2/10 Very Good! (228 reviews)
Hyvä sijainti, mutta ylihintainen huone
"Hotelli on hyvällä paikalla kylässä, ravintolat lähellä ja kohtuullinen kävelymatka hisseille. Erinomainen aamiainen, todella monipuolinen eikä hälyisä, niinkuin useat isot aamiaissalit ovat. Muutenkin hotellin yleiset tilat ovat ihan viihtyisät, mutta huone oli pieni ja pimeä ja sisustus vaatisi ..."

Reviewed on 22.2.2020

Melia Sierra Nevada
Hotel Abades Nevada Palace

Hotel Abades Nevada Palace

4 out of 5
C/ de la Sultana 3, Granada, Granada
The price is 53 € per night from 23 Mar to 24 Mar
53 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Hotel Abades Nevada Palace sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Estadio Nuevo los Carmenes (stadion). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kuntokeskus.
8/10 Very Good! (582 reviews)
Laadukas Spa - hotelli
"Hinta - laatusuhde oli todella kohdallaan, mutta toki matkustimme tammikuussa jolloin hinnat alhaiset. Saimme huoneen ylimmästä kerroksesta ja oli tosi hiljainen, siisti ja tilava huone ja reilun kokoiset vuoteet. Hotelli ei sijaitse Granadan keskustassa, mutta omalla autolla hotelliin on helppo ..."

Reviewed on 8.2.2015

Hotel Abades Nevada Palace
Hotel Granada Palace

Hotel Granada Palace

5 out of 5
C/ Diego de Siloé s/n, Monachil, Granada
The price is 106 € per night from 18 Mar to 19 Mar
106 €
sisältää verot ja maksut
18.3.–19.3.
Hotel Granada Palace sijaitsee lähellä kohdetta Alhambra (palatsi). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, täyden palvelun kylpylä ja ravintola.
8/10 Very Good! (271 reviews)
Hyvä huone
"Iso ja hieno huone, kaikille leveät omat sängyt. Siivoustaso aika heikko, myös rakennus nähnyt parhaat vuodet. Meille kuitenkin toimi ihan Ok. Sierra Nevada laskettelu alueelle n. 30 min automatka"

Reviewed on 19.2.2019

Hotel Granada Palace
Don't see what you're looking for?
See all available properties in Jérez del Marquesado
View all properties
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.