Lennot kohteesta Jérez del Marquesado

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Jérez del Marquesado

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 160 € ja yhdensuuntaisille lennoille 21 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Jérez del Marquesado – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
GRX
Menopaluumatkan hinta
160 €
Perillä Turussa

Lennot Jérez del Marquesado – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Jérez del Marquesado – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Jérez del Marquesado lähellä

Crisol Guadalupe

Crisol Guadalupe

3 out of 5
Paseo de la Sabica, s/n, Granada, Granada
Hinta on 69 € per yö ajalle 29. huhtik. viiva 30. huhtik.
69 €
sisältää verot ja maksut
29.4.–30.4.
Crisol Guadalupe on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alhambra (palatsi). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja alueelliset kuljetukset (lisämaksusta).
8,6/10 Excellent! (634 arvostelua)
Alhambran vieressä oleva kohde
"Keskitasokas hotelli jossa tasokkaat huoneet ja erinomainen aamupala. Ystävällinen palvelu."

Arvosteltu 7.8.2023

Crisol Guadalupe
Hotel Porcel Alixares

Hotel Porcel Alixares

4 out of 5
Paseo de la Sabica 40, Granada, Granada
Hinta on 67 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
67 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
Hotel Porcel Alixares on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alhambra (palatsi). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja allasbaarin.
8,4/10 Very Good! (995 arvostelua)
Ei vastaa tähtiluokitusta
"Hotelli oli neljän tähden, mutta ei vastannut tasoluokitusta. Kylpyhuoneessa vain shampoota, ei muuta. Huoneessa ei ollut edes laseja, vain hammaspesua varten lasit. Kun pyysimme huoneeseen lisää juomalaseja, respa ei antanut, vaan pyysi ostamaan keskustasta omat lasit. Maksoimme lisähinnan terassista, ..."

Arvosteltu 20.6.2016

Hotel Porcel Alixares
Hotel Macià Real de La Alhambra

Hotel Macià Real de La Alhambra

4 out of 5
Mirador de Genil 2, Granada, Granada
Hinta on 72 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
72 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
Hotel Macià Real de La Alhambra sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja kävelymatkan päässä kohteesta World Active Sports S.L.. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, täyden palvelun kylpylä ja ravintola.
8,4/10 Very Good! (946 arvostelua)
Erinomainen sijainti
"Kun ajat osoitteeseen navigaattorilla, se ilmoittaa, että olet perillä. Kuitenkaan ko. Paikassa ei löydy mitään tietoa hotellista. Jouduttiin kiertämään kortteli ympäri paikallisen henkilön ohjeen mukaan, koska sisäänkäynti oli eri kadun puolelta. Hotellin kylttiä ei näkynyt liikenneympyrään, josta ..."

Arvosteltu 4.11.2017

Hotel Macià Real de La Alhambra
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Melia Sierra Nevada

Melia Sierra Nevada

4 out of 5
Pradollano S N, Sierra Nevada, Monachil, Granada
Hinta on 206 € per yö ajalle 21. huhtik. viiva 22. huhtik.
206 €
sisältää verot ja maksut
21.4.–22.4.
Melia Sierra Nevada sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sierra Nevadan hiihtokeskus. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 2 baaria.
8,2/10 Very Good! (237 arvostelua)
Hyvä sijainti, mutta ylihintainen huone
"Hotelli on hyvällä paikalla kylässä, ravintolat lähellä ja kohtuullinen kävelymatka hisseille. Erinomainen aamiainen, todella monipuolinen eikä hälyisä, niinkuin useat isot aamiaissalit ovat. Muutenkin hotellin yleiset tilat ovat ihan viihtyisät, mutta huone oli pieni ja pimeä ja sisustus vaatisi ..."

Arvosteltu 22.2.2020

Melia Sierra Nevada
Hotel Abades Nevada Palace

Hotel Abades Nevada Palace

4 out of 5
C/ de la Sultana 3, Granada, Granada
Hinta on 60 € per yö ajalle 29. huhtik. viiva 30. huhtik.
60 €
sisältää verot ja maksut
29.4.–30.4.
Hotel Abades Nevada Palace sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Estadio Nuevo los Carmenes (stadion). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kuntokeskus.
8/10 Very Good! (595 arvostelua)
Laadukas Spa - hotelli
"Hinta - laatusuhde oli todella kohdallaan, mutta toki matkustimme tammikuussa jolloin hinnat alhaiset. Saimme huoneen ylimmästä kerroksesta ja oli tosi hiljainen, siisti ja tilava huone ja reilun kokoiset vuoteet. Hotelli ei sijaitse Granadan keskustassa, mutta omalla autolla hotelliin on helppo ..."

Arvosteltu 8.2.2015

Hotel Abades Nevada Palace
Hotel Saylu

Hotel Saylu

3 out of 5
Ronda Sur Enlace Huetor Vega S-3 C/almac, Granada, Granada
Hinta on 69 € per yö ajalle 14. toukok. viiva 15. toukok.
69 €
sisältää verot ja maksut
14.5.–15.5.
Hotel Saylu sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Serrallo Plaza -ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja ravintolan.
7,8/10 Good! (125 arvostelua)
"All very good, staff, service and food"

Arvosteltu 8.1.2025

Hotel Saylu
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Jérez del Marquesado
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.