Tervetuloa elämään "Hänen siipensä alla"
Tämä on todella erityinen paikka, joka muuttuu loma-ajan taustaksi. Napsauta VIDEO-ruutua (valokuvien vieressä) saadaksesi rytmikokemuksen "Hänen siiviensa alla"
Yhdestä monista venelaitikoista voit vuokrata päiväretken syvänmerikalastuksen tai viettää iltapäivän Rogue River Jet Boat -retkellä.
Alle puolen tunnin matkan päässä voit tutustua kuuluisaan Redwood National Park -puistoon kaikessa upeassa ja ainutlaatuisessa kauneudessaan.
Takapihasi on paratiisi Winchuck-joella. Kirjaimellisesti, voit katsella joki nousta ylös ja alas vuorovedellä. Niin lähellä Ocean-suun on.
Se on upea perhejuhla, valtava avokeittiö, kala takapihallasi, pylväiden haltijat, kala- puhdistusasema, riviin joen tai alas rannalle, kajakki vuokraus muutaman kilometrin päässä, kävelymatkan päässä rannalta, Redwood polut muutaman kilometrin päässä , kaunis sää (yleensä ei tuulta tai sumua Cresent Cityssä ja Gold Beachissa), sivuttain etenevät, syvänmeren tai jokikalastuksen. Lähellä on helppo polkupyörävuokraus kaupunkia varten tai vain muutaman minuutin matkan päässä satamasta.
Kun olet valmis rentoutumaan, takapihallasi on 6 hengen poreallas aivan joen rannalla, meyer sitruunapuut ja omenapuut eristetyssä puistomaisessa ympäristössä, jossa on ulkosuihku kävelymatkan päässä rannalta.
Jos sisäpuolella on enemmän nopeutta, voit nauttia älykkäästä televisiosta ja katsella suosikkielokuvasi, makaamaan nurkassa suurella kirjalla tai seurustelemalla ja keittämällä keittiössä.
Lemmikkejä pidetään mielellään 25 dollarin lemmikkieläimessä.
On toinen 1/1 jokea edessä vuokra länsipuolella omaisuutta, jos kiinnostaa lisätäksesi loman lisämaksusta. Talon ja joen etumatka jakavat saman sisäänkäynnin, mutta jakautuvat erillisiin pysäköintialueisiin. Se on alle 15 metrin päässä vedestä, niin vain aikuisille. Se voi myös olla vuokrattavissa loman aikana. Ajaa tapa on ainoa asia, jonka kaksi vuokraa jakaa.