Varaa Halvat hotellit kohteessa Cranford
Cranford: Halvat hotellit − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Cranford hinnat täksi illaksi eli 30. maalisk. - 31. maalisk.Huomisiltana
Tarkista kohteen Cranford hinnat huomisillaksi eli 31. maalisk. - 1. huhtik.Suosituimmat Halvat hotellit Cranford

OYO VII Hotel & Indian Restaurant
760-762 Bath Road, Cranford, Hounslow, England
OYO VII Hotel & Indian Restaurant sijaitsee lähellä kohdetta Twickenham Stadium. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Pysäköinti sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi

DoubleTree by Hilton London Heathrow Airport
745 Bath Road, Cranford, Hounslow, England
DoubleTree by Hilton London Heathrow Airport on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta Twickenham Stadium. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen.
Ilmainen Wi-Fi
Ravintola
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Cranford
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Cranford: Hotellitiedot
Majoitukset | 27 500 |
---|---|
Halvin hinta | |
Korkein hinta | |
Suositut hotellit | OYO VII Hotel & Indian Restaurant, DoubleTree by Hilton London Heathrow Airport, Heathrow Traveller B&B |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Cranfordebookersn tarkistamat arvostelut

The Tower Hotel, London
4/5 Hyvä
Lomamatkalaisen hotelli hyvällä sijainnilla
"Saavuimme hotellille neljä tuntia ennen virallista huoneenluovutusaikaa klo 15:00 ja huonetta ei tosiaankaan saanut yhtään aiemmin. Hotellin sijainti on mainio ihan Tower Bridgen ja Tower of Londonin vieressä. Läheiselle Tower Hillin metroasemalle pääsee kävelemään ylittämättä autoteitä. Kävelymatka London Bridgen asemalle, johon Gatwickin juna pysähtyy on reilu 10 minuutin kävelymatka. Hotellin vieressä on Tesco-ruokakauppa, josta sai pientä purtavaa ja juomia.
Hotelli on suht siisti ja huone oli tarpeeksi hyvä lomamatkalaiselle. Jääkaappia tai minibaaria huoneessa ei ollut. Aamupala oli hyvä ja sillä pärjäsi pitkälle iltapäivälle.
Hotellin henkilökunta oli ystävällistä ja avuliasta."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa The Tower Hotel, London
Julkaistu 9 kuukautta sitten

Strand Palace Hotel
5/5 Loistava
"Breakfast and dinnner were excellent. "
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Strand Palace Hotel
Julkaistu 9 kuukautta sitten