Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja kuntokeskus
Kuntosali, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja kauden mukainen ulkouima-allas kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mukaan otettava aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja express-uloskirjautuminen.
Quality Inn tarjoaa 82 ilmastoitua huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. 32-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Siivous on saatavilla päivittäin.
Tässä hotellissa käytössäsi on kuntosali ja kauden mukainen ulkouima-allas.
Quality Inn on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Talbot Massage. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
Ilmainen mukaan otettava aamiainen saatavilla päivittäin
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja pysäköinti matkailuautoille, busseille ja rekoille
Voit käydä uimassa majoituspaikan kauden mukaisessa ulkouima-altaassa
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat 2 kokoushuonetta, pyykinpesutilat ja myyntiautomaatti
Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
Asiakkaat ovat antaneet paljon hyvää palautetta majoituspaikan avuliaasta henkilökunnasta ja siisteistä huoneista
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Talbot Massage ja Easton Cycle and Sport
Majoituspaikkaan voi tuoda koiran lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Quality Inn tarjoaa asiakkaidensa käyttöön kuntokeskuksen ja kauden mukaisen uima-altaan. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. Tässä majoituspaikassa on 2 kokoushuonetta. Quality Inn tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös myyntiautomaatin, kahvi-/teetarjoilun yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä hotelli on savuton.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen mukaan otettava aamiainen arkipäivisin klo 6.30–9.30 ja viikonloppuisin klo 6.30–10.00.
Puhutut kielet
Englanti
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä ilmainen pysäköinti matkailuautoille, busseille ja kuorma-autoille
Ruoka ja juoma
Ilmainen mukaan otettava aamiainen saatavilla klo 6.30–9.30 arkipäivisin ja klo 6.30–10.00 viikonloppuisin
Kahvi- ja teetarjoilu yleisissä tiloissa
Tekemistä
Kauden mukainen ulkouima-allas
Kuntosali
Perheystävällinen
Jääkaappi huoneessa
Kauden mukainen ulkouima-allas
Mikroaaltouuni huoneessa
Pyykinpesutilat
Mukavuudet
Myyntiautomaatti
Pyykinpesutilat
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Asiakaspalvelut
Siivouspalvelu (päivittäin)
Businesspalvelut
2 kokoushuonetta
Esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
Ei hissiä
Pääsy pyörätuolilla (mahdollisia rajoituksia)
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
Yksityinen kylpyhuone
Viihdetarjonta
32–tuumainen LCD-televisio ja premium-kaapelikanavat
Ruoka ja juoma
Jääkaappi
Kahvin-/teenkeitin
Mikroaaltouuni
Muuta
Ilmastointi
Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Sisäänpääsy ulkoisten käytävien kautta
Työpöytä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Express-uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Sisäänpääsy
Vastaanottovirkailija
Lemmikit
Lemmikit: 25.00 USD per lemmikki per yö
Vain koirat sallitaan
Korkeintaan 2 (painoraja: 23 kg per lemmikki)
Lemmikkejä ei saa jättää valvomatta
Vain tietyissä huoneissa
Voit pyytää lemmikille sopivaa huonetta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 2 korkeintaan 18 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lemmikit: 25.00 USD per lemmikki per yö
Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Sisäänkirjautumisen yhteydessä lisämaksujen maksamiseen käytettävässä luottokortissa olevan nimen tulee olla sama kuin huonevarauksen tehneen henkilön nimi
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palovaroitin ja ensiapupakkaus
Majoituspaikka vahvistaa, että se noudattaa seuraavan tahon suosituksissa annettuja puhtaanapito- ja desifiointimenetelmiä: Commitment to Clean (Choice).
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Lisämaininnat
Enintään 2 korkeintaan 18 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Lemmikkejä saa tuoda vain tiettyihin huoneisiin. Voit pyytää tällaisen huoneen ottamalla majoituspaikkaan suoraan yhteyttä soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta).
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Quality Inn Easton
Comfort Inn Hotel Easton
Comfort Inn Easton Hotel
Comfort Hotel Easton
Easton Comfort Inn
Quality Easton
Quality Inn Hotel
Quality Inn Easton
Quality Inn Hotel Easton
Quality Inn – arvostelut
Arvostelut
7,6
Hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 210 kautta 698 arvostelua
10–Loistava
210
Arvosana 8 - Hyvä. 248 kautta 698 arvostelua
8–Hyvä
248
Arvosana 6 - OK. 148 kautta 698 arvostelua
6–OK
148
Arvosana 4 - Huono. 47 kautta 698 arvostelua
4–Huono
47
Arvosana 2 - Hirveä. 45 kautta 698 arvostelua
2–Hirveä
45
8,0/10
Siisteys
8,6/10
Henkilökunta ja palvelu
7,6/10
Palvelut/mukavuudet
7,2/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
7,4/10
Ympäristöystävällisyys
Arvostelut
2/10 Hirveä
Robin G
Matkusti kumppanin kanssa
21.11.2024
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Front desk manager was very disrespectful. Accused me of something i didnt do. Askwd her to go to the room and prove to me what she was accusing me of, told me no i just put you on the do not rent to list. Very ignorant and rude. Plus went in my room after I had checked in without me being there.
Robin G
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
2/10 Hirveä
Robin G
Matkusti kumppanin kanssa
20.11.2024
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Front desk manager was very disrespectful. Accused me of something i didnt do. Askwd her to go to the room and prove to me what she was accusing me of, told me no i just put you on the do not rent to list. Very ignorant and rude. Plus went in my room after I had checked in without me being there.
Robin G
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
10/10 Loistava
Shelby
19.11.2024
Shelby
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
6/10 OK
John
Liikematkailija
17.11.2024
Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Ok for a nights rest
To m was clean and bed was comfortable
Place had a bit of a run down feel but the price was reasonable.
John
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
10/10 Loistava
Leigh
14.11.2024
Leigh
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
4/10 Huono
Gary
14.11.2024
Room 131?....I had to repair myself....TV didn't work due to HDMI cable plugged into HDMI-2 rather than HDMI-1,
Refrigerator did not work.....it had be unplugged, so plugged it back in and it worked. Bathtub had something scaly looking on the top edge of the tub that needed cleaning. Left early morning 4am, so didn't inform the staff because no one at the front desk...so just left the key in the drop box. Not worth $167 per night....likely that expensive due to timing (EASTON Waterfowl Exhibition) and lack of rooms everywhere.
Gary
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
6/10 OK
Steven
12.11.2024
Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Steven
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024
8/10 Hyvä
Tarkistettu asiakas
9.11.2024
Tarkistettu asiakas
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
6/10 OK
Lora
7.11.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Property under renovation
Lora
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024
6/10 OK
Kim
Matkusti perheen kanssa
4.11.2024
The hotel is partially remodeled there’s things that definitely need to be updated. The room we were in was so so it looks like they tried to update it. However, the bathroom door was awful. The blue paint that was chipped. Everywhere looked awful. The curtains are way too old, the whole entire place needs updated. It doesn’t even have a 4K TV. The gentleman that works at the front desk. He is awesome. He is so nice and he’s very respectful.
Kim
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
10/10 Loistava
Mary
4.11.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
great decorations for the fall season
Mary
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
6/10 OK
Bonnie
Matkusti kumppanin kanssa
3.11.2024
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Was ok outside access to rooms the room was small and dated could use a reno
Bonnie
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
6/10 OK
Walter
Matkusti ryhmän kanssa, Liikematkailija
3.11.2024
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Decent motel. Kind of run down. Staff when checking in was nice. Man running the desk on check out was ok. Room smelled kind of bad and spots on the wall had drywall repairs that had no paint. Tv remote had no battery cover. Breakfas was ok. They were out of all 3 juices.
Walter
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
10/10 Loistava
John E.
2.11.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Where I meet my mistress.
This is where I meet my mistress for some hot and heavy lovin’.
John E.
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
2/10 Hirveä
micheller
30.10.2024
Huonoa: Siisteys ja huoneen mukavuus
Very Smelly, stunk like wet dogs
The check in guy was the only nice thing about this hotel the rooms that we and our daughters (2 different rooms) were terrible ours 205 smelled very dirty and bathroom was not clean, their room 105 smelled like100 wet dogs apparently the comforters had never been washed breakfast-awful
micheller
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
6/10 OK
barbara
Matkusti perheen kanssa
28.10.2024
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys
The front staff was friendly. They did have breakfast choices a plus. Our room could have been cleaner. No place to hang clothes. No place to hang towel while in shower. Dated room. LOUD music and a party of men smoking w××d outside our room 1 night. Wouldn't stay again.
barbara
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024
4/10 Huono
Tim
Matkusti perheen kanssa
27.10.2024
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat
Refrigerator didn’t work. Phone didn’t work. King size bed with tiny pillows. Lamp missing bulb. Broken door stop in bathroom. Stairwell was filthy. Holes in walls. The only positive was the check-in attendant, who tried to move us to another room, only to learn it reeked of cigar smoke. Extremely obvious that zero maintenance was done on this property in years.
Tim
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024
6/10 OK
Cynthia
25.10.2024
Hyvää: Siisteys
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat
There was no shampoo or bar soap or hand towels in the room. There were holes in the bathroom wall where a shelf used to be. When we asked a maid cleaning the next room for shampoo, she couldn't give us anything because we weren't scheduled for cleaning.
the bed was comfortable. Although the bed had only one blanket in late October, the heater was just fine and we weren't cold
Cynthia
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024
2/10 Hirveä
michael
14.10.2024
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
michael
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024
8/10 Hyvä
Barsay
11.10.2024
Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat
Wonderful area and staff
Barsay
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2024
6/10 OK
Robert Del M.
7.10.2024
Old
Robert Del M.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024
4/10 Huono
Scott
7.10.2024
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Scott
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
8/10 Hyvä
Joseph
6.10.2024
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus
Joseph
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024
8/10 Hyvä
Bernadette
Matkusti kumppanin kanssa
6.10.2024
Hyvää: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat