ALENNUKSET 3 PÄIVÄÄ VIIKKOJA JA yli 4 yötä, joten tiedustele. Yksityinen pysäköinti 15 autoa, joten ei ole huolissaan tästä pysäköinti. Olemme täysin lisensoitu!
Useimmat Geneve-järven asunnot eivät ole lisensoituja vuokrattavissa viikonloppuisin loma-asunnoksi, joten tee itsellesi eduksi ja kysy omistajalta, jos heillä on lisensoitu loma-asunto (ei bed & breakfast). omistajan on asuttava talossa loman aikana), pyydä osoitetta ja tarkista Geneven järven kaupungin kanssa, olet iloinen, soitat rakennuksen tarkastajalle. Ei ole huolenaiheita tällä omaisuudella, olemme täysin lisensoitu loma-asunto, joten sinulla on yksityisyyttä ilman omistajan asua talossa kanssasi loman aikana.
Lähetä sähköpostia, jos haluat vuokrata talon. Tämä listaus sisältää 2 vuokrat tällä omaisuudella, sekä yksityiset, 4 Makuuhuone 4 Bath House ja 2 queen erillistä Charming Country Cottage odottaa! Kaikki kävelyetäisyydellä keskustan Genevejärven ja rannalle.
Osoite on 512 S. Wells St., Lake Geneva, WI. Olemme isännöineet monia bachelorette- ja bachelor-juhlia, perhejuhlia, kirjakerhoja, kirkon retriittejä ja golf-retkiä. Vuokraamme lyhyellä aikavälillä, vähintään 2 yötä, mutta joskus 1 yö on mahdollista, kysy. Tämä on todellinen liiketoimintaa kaupungin Lake Geneva. Meillä on toimilupa minun virallinen nimi "Anthony Scalzitti", voit soittaa kaupunki Genevejärven liiketoiminnan yksikkö tarkistaa tarvittaessa. Me säädellään kaupunki Genevejärven ja Wisconsin Dept of Public Health. Tämä on lisensoitu ja laillinen lyhyen aikavälin loma-asunto! Ei ole huolestuttavaa naapureiden valituksista siitä, että heistä on hieman kovaa, sinut saa pitää hauskaa täällä. Ja meillä on runsaasti pysäköintitilaa.
Koska lomakohde ei ole, en voi hyväksyä satunnaisesti sisäänkirjautumisen, lähtöpäivän maksamatta viikonloppuosuutta. Erityisjärjestelyjä voi tehdä, joten soita tai lähetä sähköpostia ensin.
Maisemoitu omaisuus runsaasti tilaa levittää. 4 Makuuhuone 4 Bath House nukkuu 13 vuodetta ja 2 lasta sohvalla. Mökki nukkuu 4 vuodepaikkaa, yksi sohvalla 1 Kylpyamme. Mökki istuu sen takana omaisuuden 150 metrin päässä talon erottuvat hyvin yksityisyyden, mökki on oma erillinen ajotieltä myös.
4 makuuhuoneen talo on täysin varustettu keittiö. Kuningas makuuhuone ensimmäisessä kerroksessa on 3 makuuhuonetta yläkerrassa. Jokaisessa makuuhuoneessa on oma kylpyamme ja mökki on yksi täysi kylpyamme. Ilmastointi molemmissa paikoissa.
Talo on 1 King-vuode, 5 Queens ja 1 parivuode Cottage on 2 queen-vuodetta ja uudempi pieni poikkipinta.
Nauti kattaa edessä kuistilla talon tai yksityinen ulkoterassilla. Voit kerätä suuria nurmikon pelata pelejä tai nauttia iso takapiha. Paljon tilaa pelata laukkuja, saaliita tai jopa mini-jalkapalloa!
Tarjoamme kaikki lakanat, peitot, tyynyt ja pyyhkeet kylpyhuoneille. Talossa on WiFi. Talo ja mökki molemmilla on kaapeli-tv ja DVD-soitin. Voi pysäköidä 15 autoa ja vielä tilaa veneelle tai perävaunulle. Talossa on lukituslaatikot, joissa on varmuuskopioavain, soita tai tekstiä, koodit muuttuvat turvallisuuden vuoksi.
Vieraat voivat kävellä Lakefront, ranta, shoppailu, ruokailu ja kaikki järven Geneven nähtävyyksiin. Talo ja mökki ovat hyvin ryhmä majoitus, suuria perhejuhlia, poikamies ja poikamiestyttö osapuolille. Valitettavasti ei lemmikkejä.
Omaisuus on täydellinen paikka nauttia ulkona puhtaassa ja turvallisessa ympäristössä. Joten tuo perhe ja ystävät ja nauti itsestäsi. Valitettavasti ei ole juhla-otteluita tai lemmikkejä, koska niin monet ihmiset ovat allergioita tänään ja haluamme mainostaa lemmikkieläimiä, toivomme kaikkien ymmärtävän.
PALAUTUKSET SAATAVAT
Katso palautusta koskevat vuokrasopimukset.
Hyvitykset ovat mahdollisia, jos voin olla yhtä aikaa, termejä ja hintaa. Olet varannut talon, joten ole varma, mutta teen parhaani tehdäkseni, jos tilanteet tulevat, haluan aina yrittää auttaa vieraitani. Haluan sinut takaisin jonain päivänä!