Tervetuloa PORCHESiin. Tämä 4 400 neliömetrin asuintilaa tarjoaa koko perheelle / ystävillesi tarvitsevan huoneen 2 täyden keittiön, 2 olohuoneen, kylpyhuoneen jokaiselle makuuhuoneelle ja 2 tasoa verhojen ympärille, joissa on ulkokalusteet, jotka tarjoavat saumattoman siirtymisen ulkoiluun. Suunniteltu maksimoimaan ekspansiiviset Persianlahden näkymät, tärkein oleskelutila sijaitsee ylimmässä kerroksessa, josta löydät myös keittiömestarin keittiön, jossa on graniittilaskurit, ruostumattomat laitteet, prep-pesuallas, iso keskussaari ja erillinen jääpalakone. Riippumatta siitä, onko kyseessä pizza tai kulinaarinen ilo, tässä keittiössä on kaikki mitä tarvitset.
Etsitkö seikkailua loman aikana Porchesissa? Varauksesi sisältää 250 dollarin arvoisen seikkailuvarusteiden vuokrauksen. Olipa seikkailusi istuu sateenvarjon alla valkoisilla hiekkarannoilla, pyöräilemällä tai kalastamalla kajakista lahdella, tämä 250 dollarin luotto lomalähetysten vuokraamiseen varmistaa, että olet seikkailu, jota etsit. Voit ostaa polkupyöriä, meloa, kajakkeja, rantatuoleja, sateenvarjoja tai jopa rantakärryjä. Ei tarvitse löytää vuokrausyritystä, vaihde toimitetaan ranta-taloon ja odottaa saapumistasi.
LAYOUT:
MAANTASO
- runsaasti pysäköintitilaa suurille ryhmille tai veneen pysäköinti
- 2 auton autotalli talon oikealla puolella
- Kaasugrilli
- Yksityinen ranta-rantakatu
- Pääsy kaikkiin tasoihin
- Sähköisen lukon syöttäminen suurelle aulaan
- Hissi pääsee kaikkiin tasoihin
TOINEN KERROS
- Toinen oleskelutila, jossa on pelipöytä ja suuri televisio
- Toinen täydellinen keittiö
- Kaikissa huoneissa on yksityinen pääsy verhojen ympärille
- King Gulf -makuuhuone, jossa on oma kylpyhuone
- 2. king-lahden edessä sijaitseva makuuhuone, jossa on oma kylpyhuone
- King-kadun toisessa makuuhuoneessa on oma kylpyhuone
- Street-side-makuuhuoneessa on 1 queen-size-vuode ja 2 kaksoset, joissa on oma kylpyhuone
KOLMANNESSA KERROKSESSA
- Laaja suuri huone, josta on laajat näkymät Persianlahdelle
- Verantaan lukeutuvat lukuisat tukiasemat
- Kaksi erillistä oleskelutilaa
- Ruokailu 8: lle pöydällä, paikka 8: lle saarella
- Main-keittiö, jossa on graniittilaskurit ja ruostumattomat laitteet
- Itsenäinen jääpalakone ja Prep-pesuallas
- Toimistoalue, jossa on lepotuoli, joka voi nukkua 1
- Puoli kylpyamme
- Täysi pesula
- Suuri King Gulf -makuuhuone
- U-muotoinen Master-kylpyamme, jossa on parivuode, suihku ja kylpyamme
The Porches -hotellissa on henkeäsalpaava luonnonkauneus ja tutustu Gulf-frontin elämään. Aloita päiväsi kävelyllä rannalla; kerää kuoria ja aarteita, jotka pestiin rannalla yöllä. Vietä päiväsi rannalla tai varjossa, mutta vie aikaa nauttia runsaasta Floridan auringosta. Rentoudu, koska sinulla on aikaa katsella auringonlaskua ja lopettaa päiväsi katsellen yön taivaan ihmeitä, joita et ole edes huomannut jo pitkään.
Tämä koti mahtuu 13.
Tutustu Cape & Coast -sovellukseen lisää aktiviteetteja, joita voit nauttia loman aikana. Voit löyt��ä syvänmeren kalastuksen oppaita, päivittäistavarakaupan, ravintoloita, henkilökohtaisen kokin, saada hätäilmoituksia ja paljon muuta.
Tämä koti sallii lemmikkieläinten lisämaksun. Ei sallittuja tapahtumia, jotka ovat talon käyttöasteita tai jotka vaativat chaperoneja, ja noudatamme tiukasti vuokralaisille asetettua ikärajaa.