Hotellit Rear Cross

Vertaa 163 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 95 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Rear Cross: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Rear Cross

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Rear Cross
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Rear Cross hotellit

Rear Cross on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sopivia vaihtoehtoja.

  • 2 hotellia kohteessa Doon

Kohteeseen Rear Cross tutustuminen

Rear Cross tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Rear Cross ja sen lähellä kuuluu:

  • Nenaghin linna
  • Ballykisteen Golf And Country Club
  • Limerickin yliopisto
  • University Concert Hall (konserttisali)
  • Limerick One Shopping Park
  • Holy Cross Abbey
  • Limerick Greyhound Stadium (stadion)

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Rear Cross, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Shannon (SNN). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Rear Cross?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Rear Cross, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Rear Cross, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 230 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 217 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 243 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 304 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Rear Cross on 994 cm.

Rear Cross: Hotellitiedot

Majoitukset
163
Halvin hinta
95 €
Korkein hinta
189 €
Suositut hotellit
Limerick Strand Hotel, The Savoy Hotel, The George Limerick Hotel, Absolute Hotel Limerick, Beautiful 3-bed Cottage in Tipperary, Great National South Court Hotel, Clayton Hotel Limerick, Castletroy Park Hotel, Castletroy Park Hotel Suites, Kilmurry Lodge Hotel, Maldron Hotel Limerick, Limerick City Hotel, Radisson Blu Hotel & Spa, Limerick, Castle Oaks House Hotel, Horse and Jockey Hotel