Upea, hyvällä vanhanaikainen New England Style mökki odottaa sinua, kun varaat oleskelun kanssamme.
Paljon viehätystä, viihtyisä ja sopii yhdelle henkilölle tai romanttiselle lomalle kahdelle.
Sijaitsee muutaman askeleen päässä merestä ja etu- ja takarannasta, kävele keskustan kauppoihin, ravintoloihin, Shalin Liu -musiikkikeskukseen ja kymmenen minuutin
kävele lähiliikenteeseen Bostoniin. Juna pysähtyy Salemissa, jos haluat osallistua syksyn Haunted Happeningsiin. Voit jopa saapua lähijunalla.
On yksi pysäköintipaikka sekä käytettävissä kadun pysäköinti.
Mökki on täysin varustettu kaikilla liinavaatteet, kattilat ja pannut, jopa rantapyyhkeet sisältyvät, ranta tuolit pyynnöstä. Pieni kannelle pöydällä kahdelle.
Muita mukavuuksia ovat kaapeli-tv, wifi käytettävissä, ikkuna AC yksikkö, pieni koko liesi, täysikokoinen jääkaappi, Keurig, mukava täysikokoinen vuode.
Kiinteistöjen vuokrat toukokuusta lokakuuhun ja kaikki päivämäärät ovat saatavilla. Syys-ja lokakuu ovat ihanteellisia aikoja käydä lämpötiloissa 60-luvulla ja 70-luvulla, lämpiminä päivinä viileinä iltoina. Täydelliset päivät pitkiä kävelyretkiä metsän polkuja ja merenranta-polkuja helpon kävelymatkan tai lyhyen ajomatkan tai bussimatkan päästä.
Huomaa, ettei lapsi turvallinen.