Hotellit Sint-Maria-Leerne
Vertaa 590 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 69 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Sint-Maria-Leerne: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Sint-Maria-Leerne

B&B HOTEL Gent Centrum

Van der Valk Hotel Gent

Getaway Studios Gent

NH Collection Gent

Pillows Grand Boutique Hotel Reylof Ghent

ibis budget Gent Centrum Dampoort

Cour St Georges

Van der Valk Hotel Brugge - Oostkamp

Hotel Harmony

ibis Gent Centrum St-Baafs Kathedraal

Novotel Gent Centrum

Aparthotel Castelnou

Adagio Access Gent Centrum Dampoort

ibis Gent Centrum Opera

1898 The Post
Kohteeseen Sint-Maria-Leerne tutustuminen
Sint-Maria-Leerne tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Sint-Maria-Leerne ja sen lähellä kuuluu:
- Kasteel Ooidonk
- Museum van Deinze en de Leiestreek
- Recreatiegebied Blaarmeersen
- Natuurreservaat Bourgoyen-Ossemeersen
- STAM Gentin kaupunginmuseo
- Museum of Fine Arts -taidemuseo
- Paters Karmelieten Klooster
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Sint-Maria-Leerne?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Sint-Maria-Leerne, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Sint-Maria-Leerne, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 11 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 176 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 177 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 199 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 16 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 219 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Sint-Maria-Leerne on 772 cm.
Sint-Maria-Leerne: Hotellitiedot
Majoitukset | 590 |
---|---|
Halvin hinta | 69 € |
Korkein hinta | 197 € |
Suositut hotellit | B&B HOTEL Gent Centrum, Van der Valk Hotel Gent, Getaway Studios Gent, NH Collection Gent, Pillows Grand Boutique Hotel Reylof Ghent, ibis budget Gent Centrum Dampoort, Cour St Georges, Van der Valk Hotel Brugge - Oostkamp, Hotel Harmony, ibis Gent Centrum St-Baafs Kathedraal, Novotel Gent Centrum, Aparthotel Castelnou, Adagio Access Gent Centrum Dampoort, ibis Gent Centrum Opera, 1898 The Post |
Viimeksi varatut hotellit Sint-Maria-Leerneebookersn tarkistamat arvostelut
