Hotellit El Playón
Vertaa 5 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 36 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
El Playón: Tarkista hotellien saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen El Playón hinnat täksi illaksi eli 7. huhtik. - 8. huhtik.Huomisiltana
Tarkista kohteen El Playón hinnat huomisillaksi eli 8. huhtik. - 9. huhtik.Varatuimmat hotellit ja majoitukset El Playón

Posada Villa Alejo
Calle 3 #6-24, Parque Principal, Charta, Santander
36,99 km kaupungin keskustasta
Yövy tässä hotellissa kohteessa Charta. Nauti päivittäisestä siivouksesta.
Lemmikkiystävällinen
Siivous

Don David Sabana Hotel
Cl. 12#12-53, Sabana de Torres, Santander
35,59 km kaupungin keskustasta
Hinta on 36 € per yö
36 €
sisältää verot ja maksut
8.4.–9.4.
Don David Sabana Hotel tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin.
Aamiainen sisältyy hintaan
Lemmikkiystävällinen

Hotel Santa Maria Real
Calle 10 # 10 -10, Sabana de Torres
35,38 km kaupungin keskustasta
Hotel Santa Maria Real tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
Uima-allas
Pysäköinti sisältyy hintaan

Wake up with a view of the mountains from our Hostal Las Valkirias
Matanza, Santander
30,06 km kaupungin keskustasta
Hinta on 47 € per yö
47 €
sisältää verot ja maksut
8.4.–9.4.
Yövy tässä lomamajassa kohteessa Matanza. Nauti puutarhasta, parvekkeesta ja huoneessa olevasta takasta.
Lemmikkiystävällinen
Pysäköinti saatavilla
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa El Playón
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa El Playón?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa El Playón, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Helmikuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa El Playón, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja joulukuu. Toukokuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 26 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 873 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 18 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 1561 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1495 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 24 °C ja 16 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1217 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa El Playón on 5146 cm.
El Playón: Hotellitiedot
Majoitukset | 5 |
---|---|
Halvin hinta | 36 € |
Korkein hinta | 47 € |
Suositut hotellit | Posada Villa Alejo, Don David Sabana Hotel, Hotel Santa Maria Real, Wake up with a view of the mountains from our Hostal Las Valkirias , Hostal Las Valkirias |